Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Dovolenka v Chorvátsku s AirExplore

24.07.2020
« späť
IMGAirexplore.jpg

Chceli by ste ísť na dovolenku k moru, ale neviete kedy a kam? Máme pre vás skvelý tip! So slovenskými aerolíniami AirExplore to máte teraz do chorvátskeho Splitu iba na skok.

AirExplore je slovenská letecká spoločnosť zameriavajúca sa na prenájom lietadiel. Založená bola v roku 2010 a v jej flotile dnes nájdete sedem Boeingov 737-800. Aerolinky od svojho vzniku prepravili viac ako 5 miliónov pasažierov. Jej služby využívajú aj iné letecké spoločnosti po celom svete. Letecká spoločnosť AirExplore dokonca organizovala repatriačné lety počas pandémie koronavírusu, vďaka ktorým sa bezpečne dostali domov tisíce Slovákov uviaznutých v zahraničí.

Z Bratislavy do Splitu expresne rýchlo

V roku 2020 sa AirExplore rozhodlo spustiť dovolenkové lety do chorvátskeho Splitu a to priamo z bratislavského letiska. Na tejto linke sa lieta od júla do septembra 2020 vždy dvakrát do týždňa - každú stredu a nedeľu. Letový plán je prispôsobený tak, aby ste si vedeli nakombinovať dovolenku v Chorvátsku podľa svojich predstáv - či už ide o týždenný, jedenásťdňový turnus alebo predĺžený víkend. Vybrať si môžete spomedzi dvoch taríf - FIX, ktorá je cenovo výhodnejšia, a v ktorej je zahrnutá aj veľká batožina s hmotnosťou do 23 kg. V prípade, že nemáte vybraný konkrétny termín vašej dovolenky, môžete si rezervovať otvorenú letenku FLEXI, ktorá umožňuje 1x zmenu termínu bez doplatku, takisto s veľkou batožinou v cene.

Akciové letenky do Chorvátska


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent