Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

V zime do tepla! Letenky do Eilatu od 39 €

09.09.2019
« späť
eilat-izrael.jpg

Izrael sa posledné roky stáva obľúbenou destináciou pre množstvo turistov. Dôvodom sú, okrem iného, aj cenovo dostupné letenky.

Izraelské mesto Eilat leží na hraniciach Izraela a Jordánska a od egyptskej Taby je vzdialené len 10 kilometrov. Toto prímorské letovisko má čo ponúknuť, v ponuke má plavby ku koralovým útesom ale i historické múzeum.

Ak máte radi výlety, návštevou Eilatu sa vám otvára spektrum možností. Navštíviť môžete Jeruzalem, najväčšie izraelské mesto, moderné, no zároveň plné histórie. Vidieť Múr nárekov, jeden z najznámejších symbolov Izraela, musí byť zážitok pre každého návštevníka. Nehovoriac o výbornej miestnej kuchyni!

Ak by sa vám málilo, na skok z Izraela to je aj do susediaceho Jordánska. V tejto krajine je povinnou zastávkou skalné mesto Petra – miesto, ktoré je bezpochyby na prvých priečkach rôznych cestovateľských itinerárov. Od roku 2007 je zaradené aj medzi 7 nových divov sveta a natáčali sa tu tiež viaceré filmové klasiky od filmu Indiana Jones až po film Múmia. Dobrodruhovia tiež môžu vyskúšať noc na púšti Wadi Rum. O organizáciu sa báť nemusíte, výlety na najznámejšie miesta ponúka mnoho turistických agentúr, ktoré všetko vybavia za vás.

Stačí len kúpiť letenky!

Viedeň – Eilat

letenky od

  39 €

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent