Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené
Informácie o batožine leteckej spoločnosti Air Malta
Príručná batožina v cene letenky, max. 10 kg, max. rozmery 55x40x20cm
Zapísaná batožina (do podpalubia) v cene letenky, 1x20kg/osoba
Archív správ

Aktuality

[Najhorúcejšie novinky leteckých spoločností na jar 2015]

Na viedenskom letisku predstavilo svoje novinky tohtoročnej jari 28 vybraných leteckých spoločností. Tím Letenky.sk nesmel na tomto podujatí chýbať. Prečítajte si o tom, čím nás chcú prepravcovia najbližšie prekvapiť a uľahčiť nám cestovanie po celom svete.

Letecká spoločnosť Air Malta umožňuje dopriať si dovolenku na Malte už od roku 1973, pričom sa jedná o národnú spoločnosť tohto malého ostrovného štátu. V súčasnosti vlastní až 98 % akcií spoločnosti maltská vláda.  Air Malta je súčasťou Air Malta Group, ktorú tvorí spolu 15 dcérskych spoločností. Spoločnosť sídli v hlavnom meste Valetta a jej najväčšími partnermi sú aerolinky Austrian Airlines, Air France, luxusné aerolínie Emirates a Turkish Airlines, ale aj český Czech Airlines. 

Lacné letenky s Air Malta sú dostupné tak do Európy, ako aj Severnej Afriky a obsluhuje takmer všetky letiská v Stredomorí. Jej domovským letiskom je medzinárodné letisko Malta, odkiaľ obsluhuje lety do dôležitých európskych destinácií ako Londýn, Atény a Moskva, Viedeň,  Zurich či destinácie v Nemecku. Flotilu tejto leteckej spoločnosti tvorí spolu 12 lietadiel. Letenky na Maltu spoločnosťou Air Malta sú populárne hlavne od mája do septembra, ale dostupné sú napríklad z Viedne počas celého roka. Najlepšie hotely na Malte sľubujú dokonalý relax a oddych v blízkosti mora, takže letenky zakúpené leteckou spoločnosťou Air Malta na isto neoľutujete.

 

IATA kód spoločnosti:  KM

Webová stránka: www.airmalta.com

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent