Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Vyberte sa na luxusnú dovolenku na očarujúce Maldivy z Košíc alebo Viedne od 549 €!

05.07.2024
« späť
maldivyplaz.jpg

Nechajte sa očariť populárnou dovolenkovou destináciou v Indickom oceáne s nádhernou tyrkysovou vodou, úchvatným podmorským svetom a očarujúcimi plážami s jemným pieskom. Luxusný relax môžete zažiť vďaka akciovým letenkám z Viedne a Košíc už od 519€.

 

Ako cestovať na Maldivy?

Na Maldivy si zaletíte do hlavného mesta Malé, odkiaľ si viete priamo z letiska vybaviť transport do vášho hotelového rezortu. Za najpriaznivejšie ceny sú momentálne letenky z Košíc s prestupom vo Viedni v termínoch od januára až marca pod leteckou spoločnosťou Austrian Airlines. Ak by ste chceli toto dychberúce koralové súostrovie navštíviť skôr, stále sú za veľmi dobré ceny z Viedne dostupné aj augustové letenky, pričom väčší počet voľných termínov nájdete aj v novembri. Akciové lety z Viedne sú operované leteckými spoločnosťami Etihad Airways, Austrian Airlines, Emirates Air a Qatar Airways, ktorá sa stala najlepšou leteckou spoločnosťou pre rok 2024. Ak nemáte radi prestupy, tak priamo si môžete zaletieť s Austrian Airlines už od 759€. Za najlepší čas na návštevu Maldív sa považuje obdobie medzi decembrom a aprílom, ale kvôli tropickému podnebiu je slnečno po celý rok, aj počas obdobia monzúnových dážďov.

Čo vidieť a zažiť na Maldivách?

Maldivy známe aj ako ,,raj na zemi”, sú tvorené viac ako tisíckou koralových atolov. Obývanými je 200 z nich a preslávili sa jedinečnou krásou ich pláží. Ide o jedno z najvychytenejších miest na potápanie kvôli priezračnej vode, pestrej morskej faune a flóre, či okúzľujúcim podmorským jaskyniam. Je ideálnou destináciou na absolútny oddych a regeneráciu tela, ale svoje si nájdu aj zanietení športovci, ktorí si môžu vyskúšať rôzne vodné športy ako windsurfing, vodné lyže alebo jet-ski a mnohé iné. Hlavné mesto Malé, do ktorého priletíte, sa tradične označuje názvom Kráľov ostrov, keďže na ostrove sídlili staroveké kráľovské dynastie. Určite odporúčame prebádať mesto a spoznať maldivskú kultúru, napríklad návštevou mešity Friday zo 17. storočia, či národného múzea a takisto nesmie chýbať ani miestne trhovisko plné čerstvých lokálnych potravín. Medzi najpopulárnejšie mestá patria okrem Malé aj Hulhumale, Fuvahmulah a Maafushi.

Akciové letenky na Maldivy

 


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent