Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Lietajte v jeseni po Európe komfortne s Austrian Airlines od 99 €!

10.08.2022
« späť
letisko-vieden-1024x683.jpeg

Radi by ste ešte vycestovali na dovolenku k moru alebo sa vydali objavovať krásy niektorej z európskych metropol? Práve jeseň je na to ideálnym obdobím. S Austrian Airlines si môžete zaletieť do takmer 50 destinácií s letenkami už od 99 € spiatočne. Priame lety, množstvo termínov a skvelý palubný servis sú samozrejmosťou. Rakúske aerolinky navyše aj v čase štrajkov a nedostatku personálu odbavujú 99 % svojich letov z Viedne.

Spoľahlivosť, komfort a množstvo destinácií

Austrian Airlines sa na tohtoročnú letnú sezónu začali pripravovať s predstihom a aj vďaka tomu sa im podarilo zvládnuť enormný nápor cestujúcich z viedenského letiska. „Prezieravé personálne plánovanie a efektívny nástroj krátkodobej práce sú v súčasnosti rozhodujúcimi faktormi pre to, že naša letecká spoločnosť dodržiava letný letový poriadok a nemusí robiť veľké škrty ako iné aerolinky v Európe,“ vyjadril sa prevádzkový riaditeľ rakúskych aeroliniek Francesco Sciortino.

Austrian Airlines majú vo svojej ponuke linky do viac ako 100 destinácií po celom svete. Množstvo letových frekvencií uľahčuje cestovateľom plánovanie predĺžených víkendov či pracovné cesty. Skvelý palubný servis ponúkajú aj na krátkych letoch po európskom kontinente. Pohodlie zaisťujú ergonomické sedadlá s jedinečnou relaxačnou funkciou. Krátko pred odletom si môžete online rezervovať miesto na sedenie. Navyše, spiatočné letenky od Austrian Airlines do rôznych európskych miest zoženiete teraz už od 99 €! Táto rakúska spoločnosť, ktorá je súčasťou skupiny Lufthansa, sa tiež zaviazala, že do roku 2030 zníži svoje čisté emisie CO2 na polovicu a do roku 2050 bude lietať uhlíkovo neutrálne.   

Akciové letenky s Austrian Airlines

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent