Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Z Viedne priamo do Cancúnu s najdlhšou linkou od Austrian Airlines

29.10.2021
« späť
062-austrianairlines2021dunklweissjulian-schmidt.jpg

Letecká spoločnosť Austrian Airlines slávnostne spustila novú dlhoočakávanú linku z Viedne do mexického Cancúnu. Je to zároveň najdlhšie letecké spojenie od rakúskych aeroliniek s dĺžkou až 9 241 kilometrov, na ktorom bude 2-krát do týždňa premávať supermoderný Boeing 777. Nová linka do Cancúnu svojou dĺžkou prekonala len o pár kilometrov kratšiu linku z Viedne do Tokia.

Letenky na inauguračný let z Viedne do Cancúnu si zakúpilo viac ako 300 cestujúcich a bol tak plne obsadený. Od budúceho týždňa spúšťajú Austrian Airlines túto linku aj pre verejnosť. Samotný let obľúbeným Boeingom 777 bude trvať 12 hodín. Pri vstupe do Mexika momentálne nie je potrebný doklad o očkovaní a ani test na Covid-19.

Nová linka bude premávať 2-krát do týždňa vždy vo štvrtok a v nedeľu. Keďže bol o toto spojenie v čase vianočných sviatkov obrovský záujem, pridala rakúska spoločnosť v období od 19. decembra do 9. januára niekoľko rotácií navyše. Ceny spiatočných leteniek do Cancúnu sa začínajú na sume pod 600 eur. Letieť sa dá aj z Košíc s krátkym medzipristátím vo Viedni.

S Austrian Airlines si však môžete zaletieť na exotickú dovolenku aj do mnoho ďalších destinácií. Medzi nimi figurujú napríklad Maldivy, Maurícius či Kapské mesto a to všetko bez prestupu z Viedne.

Akciové letenky do Cancúnu od Austrian Airlines

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent