Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Autobusom na viedenské letisko už aj z východu Slovenska

09.11.2023
« späť
Slovak-lines.jpg

Známy autobusový dopravca Slovak Lines prichádza v spolupráci s LeviTour a CK DAKA so skvelou novinkou. Na viedenské letisko Schwechat sa teraz vďaka novým spojeniam pohodlne dostanete z rôznych kútov Slovenska.

Aktuálne sa na viedenské letisko viete dopraviť tiež z Bratislavy a to až 24-krát denne. Ponuka leteniek z Viedne do celého sveta je navyše neuveriteľne bohatá. Nové autobusové spoje ponúkajú pre cestujúcich nasledujúce trasy:

  • Spoj CK DAKA v spolupráci so Slovak Lines: Bratislava – Nitra – Banská Bystrica – Podbrezová – Poprad – Prešov – Bardejov (Kompletný cestovný poriadok)
  • Spoj LeviTour v spolupráci so Slovak Lines: Prešov – Košice – Rožňava – Lučenec – Zvolen – Nitra – Bratislava – Schwechat – Viedeň (Kompletný cestovný poriadok)

Rezervovať lístok online si môžete tu. Pri nástupe do autobusu sa stačí preukázať QR kódom vo vašom mobilnom telefóne. Platiť sa dá tiež bezkontaktnou platobnou kartou priamo u vodiča. Ak cestujete do Rakúska pravidelne, určite sa vám oplatí zakúpiť tzv. Travel Pass. Cesta autobusmi Slovak Lines je skutočne komfortná. Pripojenie zadarmo na Wi-Fi, či drobné osvieženie a klimatizácia sú samozrejmosťou.

Zdroj foto - Slovak Lines

    

Akciové letenky z Viedne

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent