Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Bali, Vietnam, Thajsko a mnohé ďalšie destinácie s China Airlines od 739 €!

19.01.2023
« späť
China-airlines.jpg

Množstvo batožiny, skvelý servis, pohodlné prestupy a hlavne výborné ceny. S China Airlines si teraz z Viedne komfortne zaletíte do obľúbených destinácií v Juhovýchodnej Ázii už od 739 €. V ponuke pre vás máme Bali, Vietnam, Filipíny, Thajsko, Taiwan, Malajziu, Japonsko, ale i vzdialenú Austráliu či tichomorské súostrovie Palau.

V cene spiatočných leteniek China Airlines je zahrnutá aj podpalubná batožina s hmotnosťou až úžasných 2x 23 kg, všetky poplatky, skvelý servis či multimediálny zábavný systém. Všetky lety do Ázie od tohto dopravcu sú operované z neďalekej Viedne, pričom k dispozícii je množstvo termínov, v prípade niektorých destinácií aj počas celého roka 2023.

Aerolínie China Airlines sú najväčšou taiwanskou spoločnosťou sídliacou na medzinárodnom letisku Tchao-jüan. Označované sú za 5* leteckú spoločnosť, čo dokazujú aj špičkové služby, ktoré svojim zákazníkom ponúka. Už v ekonomickej triede sa cestujúci môžu tešiť na množstvo miesta pre nohy, skvelé menu, či multimediálny systém s množstvom obsahu a s HD displejom. Či už do Ázie poletíte Airbusom A350 alebo Boeingom 777, váš príjemný pocit z letu umocní aj sympatický orientálny dizajn paluby.

    

Akciové letenky China Airlines

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent