Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

V roku 2022 začne po svete putovať čarovná výstava Harryho Pottera

23.12.2021
« späť
Vystavaharrypotter.jpg

Nová veľkolepá výstava pre všetkých fanúšikov Harryho Pottera sa chystá do sveta! Už v roku 2022 sa tak návštevníci môžu tešiť na fascinujúci svet kúziel oslavujúci ikonické momenty z filmov a príbehov o obľúbenom čarodejníkovi.

Táto jedinečná výstava vzniká v spolupráci známych spoločností Warner Bros a Imagine Exhibitions. Putovať bude po takmer všetkých kontinentoch, vrátane Európy, Strednej a Severnej Ameriky, Ázie a Afriky. Na návštevníkov čakajú špeciálne vyrobené prvky vzdávajúce hold obľúbeným postavám, miestam a čarovným tvorom známym z filmov. Výstava s názvom Harry Potter: The Exhibition tiež prinesie fascinujúci pohľad do výroby a oživenia filmových postáv. Chýbať nebudú ani úžasné kostýmy z príbehov o Harrym Potterovi, ale aj zo série o Fantastických zveroch.

Výstava má za cieľ prepojiť všetky aspekty čarodejníckeho sveta zo siedmich kníh o Harrym Potterovi, ktorých sa doteraz predalo viac ako 500 miliónov kusov po celom svete, osem filmov, divadelné predstavenie a dokopy päť dielov Fantastických zverov, z ktorých doteraz vyšli iba dva. V nasledujúcich mesiacoch bude vyhlásené presné miesto, na ktorom výstavu otvoria po prvýkrát.

   

Akciové letenky do celého sveta

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent