Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Austrálsky Perth s Turkish Airlines v sezóne od perfektných 899 € vrátane veľkej batožiny

22.12.2023
« späť
letenky-do-perthu.jpg

Ak túžite navštíviť Austráliu, potom je táto ponuka pre vás ako stvorená. S letenkami od Turkish Airlines si totiž do Perthu pohodlne zaletíte cez Istanbul už z neďalekej Viedne a to so špičkovým palubným servisom, veľkou batožinou a cez hlavnú sezónu. S doplatkom v hodnote 30 € dokonca s 2-dňovou zastávkou v Kuala Lumpur!

Do Perthu letecky za výhodné ceny

Tieto super lety do Austrálie operuje spomínaná prémiová letecká spoločnosť Turkish Airlines spolu s indonézskymi aerolinkami Batik Air. K dispozícii sú termíny od januára do konca marca 2024, teda cez hlavnú sezónu. V cene spiatočných leteniek do Perthu s odletom z neďalekej Viedne sú všetky poplatky, vrátane príručnej a 30 kilogramovej podpalubnej batožiny. Vybrať si pritom môžete letenky aj s prestupom v malajzijskom Kuala Lumpur a urobiť si tak po ceste ďalší zaujímavý výlet. Prestup v Istanbule je súčasťou každej letenky.

Austrálske mesto Perth sa nachádza na juhozápade kontinentu. Počasie je tu subtropické a príjemné po celý rok. Letá sú horúce a trvajú od decembra do februára. Pre jún až august sú typické mierne zimy.

    

Akciové letenky do Austrálie

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent