Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Objavte historické Benátky s letenkami od 53 €

25.05.2023
« späť
Letenky-do-benatok.jpg

Taliansko má mnoho nádherných miest, ktoré stoja za objavenie a medzi ne jednoznačne patria aj Benátky. A kedy sa sem vybrať, ak nie počas jari, či slnečného leta, aby ste si užili príjemné počasie, plavbu na gondole, či romantické prechádzky po historických uličkách?

Ako bonus k pekným zážitkom určite budú aj výhodné ceny spiatočných leteniek do Benátok, ktoré aktuálne zoženiete už od skvelých 53 €. Letieť budete nízkonákladovou leteckou spoločnosťou Ryanair z Viedne. K dispozícii je množstvo termínov od dneška až po jeseň, pričom v cene leteniek máte zahrnuté aj všetky poplatky a malú príručnú batožinu. Z Benátok si viete urobiť tiež pekný výlet do blízkeho okolia a navštíviť tak ďalšie zaujímavé miesta, ako napríklad romantickú Veronu, mesto Rómea a Júlie, či okúzľujúce Lago di Garda, kde si môžete prenajať bicykel a previesť sa okolo jazera.

Prečo sa oplatí navštíviť Benátky?

Už samotný Napoleon vyhlásil, že toto jedinečné miesto je najkrajším salónom sveta, ktorého stropom môže byť len nebo. Nájdete tu neuveriteľných 610 kanálov, pričom jednotlivé brehy sú pospájané až 400 mostami. Množstvo kaviarničiek, reštaurácií, roztomilých uličiek s obchodmi, či trhmi priam lákajú na nekonečné prechádzky. Ak máte radi zaujímavosti, slávne benátske Piazza de San Marco je sídlom najväčšieho počtu holubov na meter štvorcový! Benátky sú síce veľké mesto, ale na prehliadku vám určite bude stačiť aj predĺžený víkend, ktorý si viete jednoducho a rýchlo naplánovať.

Výhodné ubytovanie v Benátkach

 

    

Akciové letenky do Talianska

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent