Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

To najlepšie z Bukurešti s letenkami od 55 € z Viedne

29.02.2024
« späť
Bukurest.jpg

Ak milujete históriu, kultúru, architektúru a radi spoznávate nové miesta, budete toto mesto bez davov turistov zbožňovať. Bukurešť sa nazýva tiež "Malý Paríž". Či jej toto označenie právom náleží, sa teraz môžete presvedčiť na vlastnej koži s letenkami z neďalekej Viedne za super ceny.

 

Čo vidieť a zažiť v Bukurešti?

Hlavné mesto Rumunska jednoznačne patrí medzi metropoly, ktoré sa oplatí navštíviť. Nepotrebujete pritom viac ako len občiansky preukaz. Bukurešť je nádherná po celý rok, ale v jarnom období ju zažijete v plnom rozkvete. Nachádza sa tu množstvo impozantných stavieb, ktoré tvoria kontrast medzi modernou a socialistickou architektúrou.

Medzi najznámejšie budovy patrí Parlament postavený za čias tyranskej vlády Nicolae Ceaușescu, ktorý mal byť najväčšou parlamentnou stavbou sveta. V Bukurešti nájdete tiež repliku parížskeho Víťazného oblúka. Návštevníkov svojou veľkoleposťou ohuruje aj koncertná hala Atheneum. Samozrejme, rovnako ako v iných svetových metropolách, aj tu nájdete množstvo múzeí, galérií a tešiť sa môžete na bohatý nočný život.

Do Rumunska teraz s lacnými letenkami

Výhodné lety do Bukurešti operuje nízkonákladová spoločnosť Ryanair. Aktuálne je v ponuke množstvo termínov od marca až do konca októbra 2024. Lacné letenky do Bukurešti z neďalekej Viedne si viete rezervovať už od parádnych 55 € spiatočne. V cene máte všetky poplatky vrátane malej príručnej batožiny.

    

Akciové letenky do Rumunska

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent