Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Lacné letenky do exotiky: Ammán a Aqaba z Viedne od 58€ spiatočne

25.10.2022
« späť
Skalne-mesto-petra.jpg

Jordánske destinácie Ammán a Aqaba nájdete aktuálne aj v ponuke nízkonákladovej leteckej spoločnosti Ryanair. Obe linky premávajúce z Viedne sa už od decembra 2021, kedy boli prvýkrát spustené, tešia mimoriadnej obľube. A niet sa čo čudovať. Ceny spiatočných leteniek do Jordánska momentálne začínajú na cene 58€!

Do Ammánu alebo Aqaby si môžete zaletieť nielen cez Ryanair, lacné letenky do Jordánska má vo svojej ponuke aj konkurenčný Wizz Air. K dispozícii sú termíny od novembra 2022 až do septembra 2023, v prípade maďarského dopravcu. V cene spiatočných leteniek sú všetky poplatky, vrátane príručnej batožiny. Pri vstupe do Jordánska nie je potrebný test a ani očkovanie proti COVID-19.

Dovolenka v Jordánsku

V tejto nádhernej krajine Blízkeho východu, ktorá je mixom starobilého a moderného sveta, nájdu cestovatelia takmer všetko - dychberúce historické pamiatky, atraktívne prírodné scenérie i liečivé Mŕtve more. Počas dovolenky v Jordánsku si tak môžete užiť nielen dobrodružstvo, ale aj oddych na pláži. Medzi top miesta, ktoré sa jednoznačne oplatí navštíviť, patrí aj fascinujúce skalné mesto Petra či rozľahlá púšť Wadi Rum, ktorá je obľúbenou lokalitou mnohých hollywoodskych filmárov.

    

Akciové letenky do Jordánska

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent