Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Splňte si svoj sen o dovolenke v Afrike s letenkami do Kene od 379 €!

14.12.2023
« späť
kenasavanaafrikazirafa.jpg

Zažite nádhernú a autentickú dovolenku v Afrike, na ktorú nikdy nezabudnete! Unikátnu atmosféru tohto kontinentu si budete môcť vychutnať už najbližšiu letnú alebo jesennú sezónu a to vďaka spiatočným letenkám do Nairobi z neďalekej Budapešti už od úžasných 379 €.

 

Lacné letenky do Nairobi

Spojenie z Budapešti do Kene operuje letecká spoločnosť Brussels Airlines. K dispozícii je aktuálne viacero termínov od polovice augusta do konca októbra 2024. Celková dĺžka letu do Kene je približne 12 hodín aj s prestupom v Bruseli, tá sa ale môže v závislosti od dĺžky prestupu meniť. V cene spiatočných leteniek do Nairobi sú všetky letiskové poplatky a príručná batožina.  

Čo vidieť a zažiť v Keni?

Keňa má bohatú kultúru a históriu kmeňov, preto odporúčame návštevu miestnych múzeí. Medzi najznámejšie patrí Národné múzeum v Nairobi. Neďaleko mrakodrapov sa nachádza tiež prvý kenský Národný park Nairobi, kde žijú zvieratá ako nosorožce, slony, žirafy, svine bradavičnaté, levy, gazely či tisíce vtákov. V tomto úchvatnom safari sa nachádza napríklad aj Žirafie centrum, kde môžu návštevníci kŕmiť žirafy vlastnými rukami.

A aké doklady budete potrebovať pri vašej ceste do Kene? Jednoznačne platný cestovný pas a víza, ktoré si vybavíte cez elektronickú aplikáciu na stránke www.ecitizen.go.ke. Elektronickú žiadosť treba následne v papierovej forme predložiť pri vstupe do krajiny. Viac informácií nájdete tiež na stránkach nášho ministerstva zahraničných vecí.

    

Akciové letenky do Kene

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent