Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Objavte jedno z najstarších miest Európy: s letenkami do Tuzly už od 37 €

06.03.2023
« späť
Tuzla-1024x683.jpg

Ak radi spoznávate nové destinácie, máme pre vás skvelý tip. Balkán má toho veľa čo ponúknuť. Hlavné mesto Bosny a Hercegoviny, Tuzla, patrí medzi najstaršie mestá Európy. Už pred neuveriteľnými 6 tisíc rokmi sa tu usídlili prví obyvatelia, neskôr bola súčasťou Osmanskej ríše či Rakúsko-Uhorska. V 90-rokoch okúsila srbsko-chorvátsky konflikt a bola z veľkej časti zničená. Dnes je obľúbeným kozmopolitným mestom.

Ako sa pohodlne a lacno dostať do Tuzly?

Aktuálne sú v ponuke spiatočné letenky do Bosny a Hercegoviny za výhodnú cenu od 37 €. Priame lety operujú nízkonákladové letecké spoločnosti Ryanair a Wizz Air z neďalekej Viedne. Dostupné sú termíny od marca až takmer do konca roka 2023, pričom v cene leteniek sú aj všetky poplatky, vrátane príručnej batožiny. Dĺžka letu do Tuzly je iba niečo málo cez hodinku. Na návštevu Bosny a Hercegoviny vám bude stačiť aj občiansky preukaz.

Čo všetko sa dá vidieť v Tuzle?

Ak máte radi vodu, určite vám odporúčame návštevu neďalekých jazier Pannonica, ktoré vďaka slanej vode pripomínajú more a sú obľúbeným miestom pre dovolenkárov. V minulosti tu dokonca ťažili soľ. V samotnom meste Tuzla zase nájdete množstvo námestí, promenád, obchodov a malých kaviarničiek, kde si príjemne oddýchnete. Ak ste milovníkmi prírody a nádherných výhľadov, zájdite si aj k pevnosti Srebrenik zo 14. storočia, ktorá je vzdialená asi hodinu jazdy autom z Tuzly.

Ubytovanie v Tuzle

 

    


Akciové letenky do Tuzly

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent