Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Párty dovolenka na Ibize teraz s letenkami od parádnych 40 € spiatočne!

19.03.2024
« späť
letenky-ibiza.jpg

Rozmýšľate, kam túto jar vycestovať? Máme pre vás skvelý tip za ešte lepšiu cenu! Zažite nikdy nekončiacu párty a uvoľnenú atmosféru na jednom z najkrajších Baleárskych ostrovov. Letenky na Ibizu teraz navyše zoženiete za perfektnú cenu už od 40 € spiatočne z neďalekej Viedne.

 

A ako sa dopraviť medzi top dídžejskú smotánku sveta? Momentálne sú v ponuke letenky na Ibizu za najvýhodnejšie ceny počas apríla. Skvelé termíny sú však k dispozícii až do konca októbra tohto roka. Lety na Baleárske ostrovy prevádzkuje z Viedne nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair a to niekoľkokrát za týždeň. V cene spiatočných leteniek sú všetky poplatky, vrátane malej príručnej batožiny.

Čo vidieť a zažiť na Ibize?

Ibiza, to nie je len neutíchajúca párty, ale aj nádherné pláže a dych vyrážajúca príroda. Je druhým najväčším ostrovom španielskych Baleárov a patrí spolu s Malorkou a Menorcou či Kanárskymi ostrovmi medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie v Európe. Biely piesok, skalnaté bralá, krištáľovo čistá voda s píniovými lesmi či olivovými hájmi v pozadí tvoria dokonalú kulisu pre vašu vysnívanú dovolenku.

Návštevníkom odporúčame prenajať si auto a objaviť tento ostrov na vlastnú päsť. Skvelým tipom je Cala d’Hort s azúrovým morom a výhľadom na skalu Es Vedra. Ak ste prišli na Ibizu práve kvôli toľko ospevovaným párty, určite zavítajte na pláž Las Salinas či do mestečka San Antonio, ktoré sa považuje za epicentrum nočného života. Obľúbené sú tiež plavby loďou, na ktorých môžete pretancovať celú noc.

    

Akciové letenky na Ibizu

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent