Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Letenky na Island cez leto či na jeseň len za pár eur

11.07.2022
« späť
Island.jpg

Dychberúci Island je nádherným ostrovom, ktorý sa oplatí navštíviť v každom ročnom období. Leto a začiatok jesene však majú svoje výhody, pretože slnko tu takmer nezapadá a vy tak stihnete vidieť viac aj za kratší čas. Navyše, Island je aktuálne otvorený pre turistov bez testu, očkovania či karantény.

Letecky na Island - rýchlo a výhodne

Sopky, ľadovce, gejzíry, lagúny - Island je miestom, ktoré svojim návštevníkom ponúka nezabudnuteľné zážitky. Aj keď tu mnohokrát vládne veľmi premenlivé a nehostinné počasie, každoročne sa sem hrnú húfy turistov z celého sveta. Priaznivé sú však momentálne ceny leteniek na Island. Cez nízkonákladovú leteckú spoločnosť Wizz Air si tam môžete zaletieť priamo z Viedne, Budapešti, Katovíc či Krakova. V cene spiatočných leteniek sú všetky poplatky a príručná batožina. Vstupné podmienky do krajiny nie sú momentálne žiadne, na Island sa dostanete aj bez očkovania či testu na COVID-19. Stačí vám len občiansky preukaz, prípadne pas.

Ubytovanie na Islande

Chystáte sa na Island na vlastnú päsť a hľadáte výhodné ubytovanie? Vyberte si jednoducho a rýchlo podľa vašich osobných preferencií:

 


Akciové letenky na Island
              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent