Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Parádne letenky na Malorku aj cez letnú sezónu už od 64 € spiatočne!

07.06.2024
« späť
letenky-na-malorku.jpg

Krásne biele piesočnaté pláže, tyrkysové more, po celý rok príjemné počasie, ideálne tiež pre deti. A nielen to! Malorka toho ponúka omnoho viac ako len dovolenkové rezorty. Niet sa teda čo čudovať, že je obľúbenou destináciou aj španielskej kráľovskej rodiny. Navyše teraz s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky na Malorku za veľmi výhodné ceny, už od 64 €.

Na najväčší baleársky ostrov, ktorý sa nachádza blízko španielskeho pobrežia v Stredozemnom mori, si už toto leto môžete zaletieť priamo z Viedne, Budapešti, či dokonca z Bratislavy. Letenky na Malorku majú v ponuke nízkonákladoví dopravcovia ako Ryanair či Wizz Air. Ak uprednostňujete komfortnejšie cestovanie, lety na Malorku operujú tiež rakúske Austrian Airlines, ktoré majú v cene okrem príručnej batožiny aj palubný servis (nápoje a snacky). Voľné termíny sú počas celého leta i na jeseň, kedy sú ceny ubytovania nižšie, a tak si svoju dovolenku v Španielsku viete naplánovať podľa vašich potrieb.

Prečo cestovať na Malorku?

Tento španielsky ostrov nie je len o nádherných plážach a kúpaní. Je tiež domovom mnohých historických pamiatok a hradov, ktorých vek siaha až do obdobia 123 rokov pred n. l. Je tiež centrom zábavy s množstvom klubov a barov, preto si tu na svoje prídu nielen dovolenkári s deťmi, ale aj milovníci párty života. Okrem celoročného priaznivého počasia stojí za zmienku množstvo pláží, ktorých sa tu nachádza až neuveriteľných 262! Ich celková dĺžka je 50 kilometrov. Na Malorke si tiež pochutíte na perfektnej gastronómii, ktorá je čiastočne ovplyvnená africkou kuchyňou. Paella a gazpacho určite nesmú chýbať na vašom zozname jedál, ktoré odporúčame ochutnať počas dovolenky na Malorke.   

Akciové letenky na Malorku

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent