Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Akciové letenky na grécky Mykonos, ostrov božských pláží (od 55 €)

10.05.2024
« späť
mykonosmlynyzapadslnka.jpg

Nádherné tyrkysové more, krásne pláže zaliate slnkom, v pozadí typické veterné mlyny... grécky ostrov Mykonos je jednoducho perfektnou destináciou na dovolenku pri mori, či už vo dvojici, s rodinou alebo priateľmi. Okrem ukážkových pláží a tradičnej kykladskej architektúry po zotmení oplýva tiež bohatým nočným životom. Na božskom Mykonose sa zaručene nudiť nebudete!

Plánujete dovolenku pri mori už teraz? Máme pre vás skvelú správu, letenky na Mykonos zoženiete práve počas letných mesiacov. K dispozícii je aktuálne množstvo výhodných termínov od júna do konca septembra. Priame lety do Grécka prevádzkuje nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair z neďalekej Viedne. V cene sú zahrnuté spiatočné letenky, vrátane všetkých poplatkov a malej príručnej batožiny. Ak hľadáte alternatívu s odletom z Budapešti, lacné letenky na Mykonos zoženiete aj z hlavného mesta Maďarska.

Čo vidieť a zažiť na Mykonose?

Určite sa máte na čo tešiť! Typické úzke uličky, rodinné reštaurácie na každom rohu striedajúce sa s malými kostolíkmi a obchodmi v roztomilých bielych domčekoch sú pastvou pre oči. Milovníci kultúry si tiež prídu na svoje, pretože počas vašich prechádzok narazíte na viacero múzeí či pouličných umelcov. Ak pri vašich potulkách zavítate aj na nábrežie hlavného mesta do časti Little Venice (Malé Benátky), čaká vás okrem malebných domčekov s farebnými, drevenými balkónmi aj dychberúci západ slnka, ktorý sa považuje za jeden za najkrajších v Grécku.

Neodmysliteľnou súčasťou ostrova Mykonos sú jeho nádherné pláže s jemným pieskom. Určite odporúčame navštíviť širokú pláž Elia na juhu ostrova, ktorá je obľúbená najmä u rodín s deťmi. Ak preferujete vodné športy, pláže Platys Gialos a Kalafatis sú pre vás ako stvorené. Pre tých z vás, ktorí nemajú príliš v láske veľké davy turistov, budú ideálnou voľbou počas vašej dovolenky v Grécku kamenisté pláže v zátokách na severe ostrova. Alebo vás, naopak, láka bohatý nočný život? Nájdete ho kúsok od mesta na Paradise Beach či priamo v centre v známom bare Scandinavian!

    

Akciové letenky na Mykonos

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent