Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Zažite futbalové Majstrovstvá Európy priamo na štadióne!

28.05.2021
« späť
Majstrovstva-europy.jpg

Ste fanúšikom futbalu? Príďte podporiť slovenský reprezentačný tím priamo na tribúnu a o nezabudnuteľný zážitok máte postarané! Máme pre vás skvelý tip na dva jedinečné letecké zájazdy na Majstrovstvá Európy s odletom priamo z Bratislavy a ubytovaním v španielskej Seville alebo ruskom Petrohrade.

Španielsko – Slovensko na ME v Seville

Vychutnajte si zápas Slovenska so Španielskom v najväčšom meste Andalúzie v stredu 23. júna o 18:00. Po zápase si navyše môžete užiť atmosféru nádhernej historickej Seville. V cene zájazdu je okrem obojsmernej letenky z Bratislavy leteckým špeciálom vyhradeným iba pre fanúšikov zo Slovenska aj súkromný letiskový transfer a ubytovanie v 4* alebo 5* hoteli s raňajkami:

Poľsko – Slovensko na ME v Petrohrade

Jedinečný zápas našej reprezentácie s Poľskom si môžete vychutnať v druhom najväčšom meste Ruska v pondelok 14. júna o 19:00. V Petrohrade na vás čakajú nádherné ulice plné palácov, stovky mostov a neskutočná futbalová atmosféra. V cene tohto zájazdu je tiež obojsmerná letenka do Petrohradu exkluzívnym leteckým špeciálom z Bratislavy, transfer z letiska do hotela a naspäť a ubytovanie v 4* hoteli s raňajkami:

* V cene týchto zájazdov nie sú vstupenky na jednotlivé zápasy. Ak ešte vstupenky na zápas nemáte, odporúčame vám zabezpečiť si ich prostredníctvom Futbaltour.sk, prípadne na oficiálnej stránke UEFA.


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent