Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Do celého sveta s letenkami v biznis triede za skvelé ceny

09.02.2023
« späť
Business-class-letenky-1.jpg

V minulosti trvalo cestovanie do vzdialených destinácií aj niekoľko dní a bolo mnohokrát skutočným luxusom. Dnes sa dostaneme na druhý koniec sveta pohodlne, rýchlo a za dobré ceny, čo robí cestovanie široko dostupným. Vašu cestu si však viete ešte vylepšiť, napríklad zakúpením leteniek v biznis triede v niektorej z obľúbených leteckých spoločností a užiť si tak relax, pohodlie, skvelé jedlo, či multimediálnu zábavu už počas vášho letu na dovolenku.

Premium cestovanie - rýchlo a pohodlne

Rozdiel oproti cestovaniu v ekonomickej triede pocítite hneď po príchode na letisko. Väčšinou majú letecké spoločnosti v cene leteniek zahrnutý aj vstup do letiskového salónika a vy si tak môžete spríjemniť čakanie na váš let v peknom a pokojnom prostredí. Samozrejmosťou je aj prednostný check-in a nástup do lietadla. Na palube vás čaká komfortné sedenie s väčším priestorom na nohy a polohovateľné sedadlá, ktoré sa v niektorých prípadoch dajú zmeniť na posteľ. Jedlá podľa vlastného výberu pozostávajú z viacerých chodov a sú servírované na porcelánovom riade. Nemôžme vynechať ani nápoje a občerstvenie počas celého letu, značkový kozmetický balíček, či multimediálny zábavný systém, ktoré vám jednoznačne spríjemnia cestovanie.

Letenky v biznis triede sa dajú zohnať aj za skvelé ceny, záleží od aktuálnej ponuky leteckých spoločností. Medzi top aerolínie, s ktorými bude cestovanie v biznis triede zážitkom, jednoznačne patria napríklad Emirates, Qatar Airways, Etihad, KLM, Eva Air, Austrian Airlines a mnohé ďalšie. My sme pre vás pripravili niektoré z nich.

 

Akciové business class letenky

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent