Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Priamym letom z Viedne do kanadského Montrealu teraz od 529 €

18.05.2023
« späť
Letenky-do-montrealu.jpg

V Montreale, druhom najväčšom meste Kanady, sa budete cítiť trochu ako v Európe. Táto kozmopolitná metropola je centrom kultúry a športu, a zároveň skvelým východiskovým bodom pri spoznávaní ďalších miest či divokej prírody. Do Montrealu si dokonca môžete zaletieť aj z Košíc, s jedným prestupom vo Viedni a to aktuálne iba od 499 €.

Ako cestovať do Kanady?

Priame lety do Montrealu z viedenského letiska operuje letecká spoločnosť Austrian Airlines. Prílet môžete očakávať na Medzinárodné letisko Pierra Eliotta Trudeau, ktoré patrí medzi najväčšie na svete. Pred cestou do Kanady si nezabudnite vybaviť elektronické povolenie eTA, bez ktorého vás do krajiny nevpustia. Z letiska sa do centra Montrealu jednoducho dopravíte autobusom, ktorý premáva až 24 hodín denne. Využiť môžete aj službu Uber. Ak je Montreal iba prestupnou stanicou na vašej ceste do inej destinácie a chceli by ste si zbehnúť do mesta aspoň na krátku prehliadku, určite oceníte letiskovú úschovňu batožín.

Čo vidieť v Montreale a jeho okolí?

Z Montrealu si viete veľmi ľahko "odskočiť" aj do nádherného mesta Québec, ktoré sa nachádza vo vzdialenosti asi 250 km. O čosi vzdialenejšie sú Toronto a Niagarské vodopády, približne 550 km od Montrealu, ale určite stoja za návštevu. Za tú rozhodne stoja aj menšie vidiecke mestečká v okolí, ako aj národné parky s nádhernou prírodou a množstvom zvierat.   

Akciové letenky do Montrealu

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent