Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Letná Malorka už od 56 €

05.03.2020
« späť
palma-de-mallorca.jpg

Ak nie ste fanúšikom ultra last minute dovoleniek, tak si letnú dovolenku môžete naplánovať už teraz, a to za skvelé ceny!

Leto, slnko, drink do ruky... leto sa už blíži! Ak uprednostňujete zahraničnie pred dovolenkou na Slovensku, Malorka je tu pre Vás! Ak vás nelákajú cestovky ale zároveň sa bojíte, že ceny cez letnú sezónu sú príliš vysoké, máme pre vás dobrú správu. Aj na júl a august sa dajú kúpiť lacné letenky.

Malorka je španielsky ostrov v západnej časti Stredozemného mora. Nachádza sa tu viac ako 200 pláží, a tak si určite budete mať z čoho vybrať. Ak sa vám podarí nájsť tú správnu, možno sa vyhnete aj úplnemu návalu turistov. Netreba zabudnúť aj na to, že práve poloha blízko mora znamená, že okrem mora a pláží sa môžete tešiť aj na poriadne chutnú kuchyňu plnú morských plodov.

Ak budete chcieť oddych vymeniť za trochu aktivity, navštíviť môžete ja hlavné mesto Palma de Mallorca. Tu môžete objavovať krásne uličky historického centra či vybehnúť si na hrad nad mestom Castel de Bellver.

Akciové letenky na Malorku


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent