Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

5 úžasných rooftop barov v New Yorku a letenky už od 329 eur!

24.08.2022
« späť
nyc-rooftop-bary.jpg

Plánujete cestu do New Yorku? Pridajte si na svoj zoznam zastávok niektorý z jedinečných rooftop barov, z ktorých sa vám naskytne výhľad na dychberúcu panorámu celého mesta. Osviežujúce kokteily, jedinečná atmosféra a New York ako na dlani sú zážitkom na celý život. Letenky do mesta mrakodrapov teraz navyše zoženiete už od perfektných 329 eur z Prahy.

Azul Rooftop (SoHo)

Tento strešný bar s kubánskou atmosférou, vyzdobený palmami a so stolmi z recyklovaného dreva, nájdete v štvrti SoHo. Poskytuje miesto pre zhruba 200 návštevníkov, ktorí si tu môžu vychutnávať pravé kubánske špeciality, popíjať mojito a započúvať sa do rytmov kubánskej hudby.

Skylark (Midtown West)

360-stupňový výhľad na okolité mrakodrapy a rieku Hudson pri západe slnka sa vám naskytne pri návšteve strešného baru Skylark. Navrhnutý je v štýle Art Deco a nachádza sa v samom srdci najznámejšieho námestia Times Square. V jeho jedinečnom menu nájdete drinky od výmyslu sveta.

Jimmy SoHo (SoHo)

Dokonalý výhľad na okolité mrakodrapy lemujúce ulice v SoHo, možnosť sedenia aj v interiéri s koženým nábytkom a krbom počas chladnejších dní a špeciálne drinky, ktoré vám namiešajú iba tu. Bar Jimmy nájdete na 18. poschodí hotela ModernHaus SoHo.

Ophelia (Midtown East)

Tento bar sa pôvodne volal Top of the Tower a navštevovali ho aj známe hviezdy ako Frank Sinatra. Postavený bol v roku 1928 v bývalom hoteli pre ženy - Beekman Tower. Bar Ophelia je zariadený v secesnom štýle a lemujú ho vysoké okná, z ktorých sa vám naskytne výhľad na panorámu východnej strany Manhattanu.

Terrace on 7 (SoHo)

Výhľady na rieku Hudson a Manhattan, japonské špeciality a bohatú ponuka nápojov si môžete vychutnať práve v rooftop bare Terrace on 7, nachádzajúcom sa v hoteli Dominick v západnej časti SoHo. Umiestnený je pri bazéne lemovanom nádhernou talianskou mozaikou a je skutočnou oázou v newyorskej mestskej džungli.

Ubytovanie v New Yorku

Ak sa chystáte či už na výlet, návštevu alebo služobnú cestu do slávneho veľkého jablka a ešte nemáte rezervovaný hotel, pripravili sme pre vás tipy na výhodné ubytovanie v New Yorku. Na konci článku nájdete tiež akciové letenky do New Yorku z Prahy, Viedne alebo Budapešti. V predaji sú termíny do konca júna 2023.

 

    

Akciové letenky do New Yorku

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent