Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Nová linka z Bratislavy do Atén s oceňovanými Aegean Airlines od 99 €

10.01.2023
« späť
Letenky-do-aten-1.jpg

Bratislavskému letisku pribudne cez letnú sezónu nové zaujímavé spojenie. S Aegean Airlines si budete môcť vo frekvencii dvakrát do týždňa zaletieť priamou linkou do očarujúcich gréckych Atén. Akciové letenky zoženiete už dnes za skvelú cenu od 99 € spiatočne.

Odlety z Bratislavy sú naplánované na každý pondelok a štvrtok, pričom úplne prvý let sa uskutoční 5. júna 2023. Aegean Airlines je mimoriadne obľúbená letecká spoločnosť, čo dokazujú aj mnohé ocenenia. V prestížnom rebríčku SKYTRAX 2022 si vyslúžila druhé miesto za najlepšieho regionálneho dopravcu a nachádza sa tiež v TOP 10 európskych aerolínií. Na linke z Bratislavy do Atén budú operovať moderné lietadlá Airbus A320 neo. Na rozdiel od nízkonákladových leteckých spoločností bude pri letoch s Aegean samozrejmosťou aj palubný servis (jedlo a pitie) v cene letenky.

Cez Atény do exotiky

Výhodou letov do Atén so spoločnosťou Aegean sú aj bohaté možnosti prestupov na mnohé grécke ostrovy či do ďalších exotických destinácií na africkom kontinente či v Ázii. Okrem iného, s aerolíniami Aegean si počas letnej sezóny budete môcť zaletieť aj z Viedne do Heraklionu dvakrát do týždňa, v septembri dokonca trikrát týždenne.

Ubytovanie v Grécku

Chystáte sa na plážovú dovolenku v Grécku alebo na poznávanie bohatej gréckej histórie? Nech už je váš cieľ akýkoľvek, váš dobrý pocit z dovolenky ešte viac umocní kvalitné ubytovanie, ktoré si teraz viete vybrať presne podľa vašich prianí. Či už hľadáte ubytovanie all-inclusive, alebo iba s raňajkami, hotel v centre mesta alebo pri pláži, s piatimi či troma hviezdičkami alebo podľa ceny, výber je len na vás.

 

    

Letenky do Grécka s Aegean Airlines

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent