Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Novinky bratislavského letiska: nové linky aj lety do Gambie

14.01.2020
« späť
odlety-letisko-bratislava.jpg

Letisko M. R. Štefánika si pre cestujúcich pripravilo na rok 2020 niekoľko noviniek.

Bratislavské letisko ponúkne viac letov aj nové zaujímavé destinácie. Jednou z nových atraktívnych liniek bude priame letecké spojenie na grécky ostrov Korfu, ktorú bude prevádzkovať Cyprus Airways. Premávať bude jedenkrát týždenne počas sezóny od júna do septembra. V rovnakej frekvencii bude táto letecká spoločnosť prevádzkovať let aj na druhý grécky ostrov Rodos. Lety na Korfu bude pritom naďalej prevádzkovať aj Ryanair a Smartwings.

To však z noviniek nie je všetko! Írsky Ryanair zároveň zvyšuje frekvenciu do hlavného mesta Grécka Atén. Lietať sa bude každý pondelok, piatok aj nedeľu. V letnom období sa zvýši aj frekvencia letov do dovolenkových destinácií španielskej Malorky a bulharského Burgasu.

Z Bratislavy až do ďalekej Afriky

Po zimnej prestávke Ryanair opäť obnoví linku do Barcelony. Od júla do októbra sa bude lietať každý piatok a pondelok.

Asi najzaujímavejšou novinkou letiska v roku 2020 je letecká linka do africkej Gambie. Od 14. februára spúšťajú cestovné kancelárie charterové dovolenkové lety. Letecká spoločnosť Smartwings bude do Afriky lietať každý piatok až do polovice apríla.

V Bratislave by mali v tomto roku pribudnúť aj noví charteroví dopravcovia. Spoločnosť Air Italy by mala prevádzkovať lety do Palerma na talianskej Sicílii a El Al Israel Airlines ponúkne cestujúcim lety do izraelského Tel Avivu.© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent