Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Pelikan.sk: recenzie a skúsenosti cestovateľov

04.06.2020
« späť
Pelikan-skusenosti.jpg

Pelikan.sk - to nie sú len akciové letenky, ale aj pobyty a dovolenky, či už first alebo last minute, výlety do okolia, víkendy v Európe, či v ďalekej exotike. V dnešnom článku sa pozrieme bližšie na názory a hodnotenia služieb zákazníkmi portálu pelikan.sk.

Aké majú teda cestovatelia a zároveň klienti spoločnosti Pelikán skúsenosti s poskytovanými službami? Vybrali sme pre vás zopár aktuálnych recenzií, pochádzajúcich zo služby Google reviews:

Recenzie na pelikan.sk

Pripomienky, s ktorými zákazníci Pelikána prichádzajú, sa týkajú rôznych záležitostí: či už sa jedná o objednávku špeciálnej stravy na palube lietadla, zmeny podrobností objednávky, zrušenie letu a vrátenie peňazí alebo pomoc pri hľadaní alternatívneho spojenia. Niekedy sú to dôležitejšie a niekedy menej dôležité záležitosti, ktoré však cestujúcim spríjemňujú cestu. Niektoré požiadavky sa dajú vyriešiť za chvíľu, iné môžu trvať až niekoľko týždňov. To všetko má vplyv na výsledný efekt a samotnú spokojnosť zákazníka. Aj vďaka hodnoteniam zákazníkov dokáže spoločnosť Pelikán zlepšovať svoje služby. Viac Pelikán recenzií nájdete aj na webových stránkach cestovanie.pelikan.sk.

O spoločnosti Pelikán

Spoločnosť Pelikán vznikla v roku 2004 ako prvý online predajca leteniek, ubytovania, cestovného poistenia a doplnkových cestovateľských produktov na Slovensku. Cieľom portálu pelikan.sk je uspokojenie potrieb aj toho najnáročnejšieho cestovateľa a to non-stop z pohodlia svojho domova. Pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje horúce akcie a rôzne zaujímavé súťaže, ale hlavne neustále pracuje na zdokonaľovaní a zefektívňovaní vyhľadávania produktov tak, aby zabezpečil čo najlepšiu cenu a kvalitu poskytovaných služieb.

Akciové letenky od pelikan.sk


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent