Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Seychely sa otvárajú turistom: od 25. marca postačí na vstup PCR test

09.03.2021
« späť
Seychely1.jpg

Nádherné exotické súostrovie ukryté vo vodách Indického oceána sa pravdepodobne stane jednou z najbezpečnejších cestovateľských destinácií sveta. Podľa slov prezidenta Seychel dosiahne tento ostrovný raj už čoskoro zaočkovanosť 70% celkovej populácie, čím by sa mala vytvoriť kolektívna imunita voči ochoreniu COVID-19. Krajina sa podľa posledných oficiálnych informácií chce otvoriť turistom takmer z celého sveta bez obmedzení pohybu či karantény od 25. marca 2021.

Aj turistom zo Slovenska tak bude stačiť k vstupu na Seychely potvrdenie o negatívnom výsledku PCR testu, ktorý nebude starší ako 72 hodín. Počas dovolenky na Seychelách budú návštevníkom podľa nových opatrení sprístupnené aj všetky spoločné priestory v hoteloch, vrátane barov, bazénov, kúpeľov, či detského klubu. V krajine však aj naďalej platia už bežné hygienické opatrenia, ako nosenie rúšok, či spoločenské odstupy. Úplný zákaz vstupu na Seychely majú len cestujúci z Južnej Afriky.

Od 25. marca platia nasledovné podmienky vstupu na Seychely:

Pre zaujímavosť, očkovanie na Seychelách je dobrovoľné a bezplatné. Vakcínu už dostali aj prezident a ďalší úradníci, zdravotníci, či pracovníci v cestovnom ruchu.

Zdroj fotografií: https://www.shutterstock.com/

    

Akciové letenky na Seychely

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent