Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

3 horúce tipy na bezpečné dovolenkové destinácie v exotike

02.02.2021
« späť
punta-cana.jpg

Láka vás vyraziť si niekam na dovolenku do tepla, ale strácate sa už v spleti neustále sa meniacich pravidiel a obmedzení? Preto sme pre vás pripravili tri horúce tipy na jedinečnú exotickú dovolenku, počas ktorej sa môžete cítiť bezpečne a zároveň splnenie podmienok pre vstup do krajiny je veľmi jednoduché.

Očarujúca Kuba

Varadero patrí medzi prvé kubánske destinácie, ktoré sa otvorili pre zahraničných turistov. Cestovať môžete takisto už aj do hlavného mesta Havana. Návštevníkom stačí pri vstupe do krajiny potvrdenie o absolvovaní PCR testu nie staršie ako 72 hodín a cestovné poistenie v španielčine.

Kuba vás očarí najmä svojou nezameniteľnou atmosférou, bohatou históriou, architektúrou, hudbou či priateľskými ľuďmi. Pláže Varadera sú pokryté bielym pieskom, a krištáľovo čistá voda s bohatým podmorským svetom zvádzajú na kúpanie malých i veľkých. V našej ponuke nájdete letenky na Kubu za výhodné ceny z neďalekej Viedne.

Exotické Maldivy

Tieto dychvyrážajúce ostrovy v Indickom oceáne sú skutočným dovolenkovým rajom. Od návštevníkov aktuálne požadujú iba negatívny výsledok PCR testu, ktorý nie je starší ako 96 hodín a vyplnený online formulár.

Pieskové pláže ako z filmu, romantické západy slnka, pocit luxusu či neskutočný podmorský svet, ktorý každoročne objavujú potápači z celého sveta - zažite bezstarostnú dovolenku na Maldivách, ako sa patrí. Spiatočné letenky na Maldivy máme v ponuke už od 500 € s odletom z Viedne.

Nádherná Dominikánska republika

Rozsiahle národné parky, azúrové lagúny, prekrásne pláže, špičkové golfové rezorty, svetoznáma Punta Cana a množstvo ďalších turistických atrakcií - asi takto by sa dala opísať táto rozmanitá krajina nachádzajúca sa v Karibiku. Pri vstupe nepotrebujete test, nečaká vás ani karanténa, stačí iba vyplniť registračný formulár. Navyše, všetkým cestujúcim do apríla 2021 pridáva táto krajina ako bonus bezplatné poistenie v prípade nákazy koronavírusom. Ponuku leteniek do Dominikánskej republiky nájdete aj na našich stránkach.

Akciové letenky do exotiky

             

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent