Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Nemáte plány na Silvestra? Urobte si spontánny výlet

09.12.2019
« späť
novy-rok-ohnostroj.jpg

Ak sa vám nepodarí vyraziť na chatu a zatúžite po dobrodružstve, tu je zoznam európskych miest, kam si to môžete aj jednoducho odšoférovať!

Viedeň
Viedeň je zo Slovenska naozaj len na skok. Na oslavy Nového roku sa centrum hlavného mesta Rakúska zmení na jednu veľkú párty a koná sa Vienna New Year’s Trail, tento rok už po 30. krát. Akcie sa každý rok zúčastní viac ako pol milióna ľudí.

Berlín
Letenky do Berlína sú žiadané aj počas sviatkov, toto mesto pri návšteve očarí snáď každého. Nový rok nie je žiadnou výnimkou. Nebude to náhoda, že práve na tento sviatok sa v nemeckom hlavnom meste schádzajú tisícky a tisícky ľudí z celého sveta. Okrem turistov tu nájdete aj množstvo živých kapiel či DJ-ov.

Krakow
Jedna z lacných alternatív a zároveň krásne mesto. V druhom najväčšom poľskom meste vládne skvelá atmosféra a skvelý program plný dobrej hudby a chutného jedla.

Budapešť
Ulice Budapešti budú na Nový rok rozhodne plné, no určite to bude skvelý zážitok. Čo poviete na predĺžený víkend v maďarskej metropole? Užiť si môžete maďarské špeciality, termálne kúpele či novoročný ohňostroj.

Slovenská príroda
Ak ste počas roka nevyužili rekreačné poukazy od zamestnávateľa, pred Novým rokom na to máte jedinečnú príležitosť. Ako všetci vieme, slovenská príroda je jedinečná. Silvestrovská dovolenka na Slovensku a ešte k tomu v prírode má svoje čaro - naše zasnežené hory vtedy vyzerajú úplne inak ako cez rozpálené letné dni. 


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent