Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené
Informácia o batožine leteckej spoločnosti Emirates
Príručná batožina v cene letenky, 1x7kg/osoba, max. rozmery 55x38x20cm
Zapísaná batožina (do podpalubia) v cene letenky, 1x30kg/osoba, max. rozmery (výška+šírka+hĺbka)=158cm
Archív správ

Aktuality

[Cestujte vo dvojici!]

Emirates prináša skvelú valentínsku akciu!

Vyberte si svoju vysnívanú exotickú destináciu, rezervujte si letenky pre 2 osoby naraz a cestujte so špičkovou leteckou spoločnosťou už od 459 €.

 

[Ako cestovať do Austrálie za super cenu?]

Chcete vedieť ako letieť do Austrálie za super cenu?  Využite super akciu leteniek do Austrálie už od 582 Eur

[Najhorúcejšie novinky leteckých spoločností na jar 2015]

Na viedenskom letisku predstavilo svoje novinky tohtoročnej jari 28 vybraných leteckých spoločností. Tím Letenky.sk nesmel na tomto podujatí chýbať. Prečítajte si o tom, čím nás chcú prepravcovia najbližšie prekvapiť a uľahčiť nám cestovanie po celom svete.

[Do Dubaja z Bratislavy aj z Prahy od decembra]

Od 5. decembra 2014  bude operovaná nová linka Praha – Dubaj a od  6. decembra 2014 Bratislava – Dubaj s leteckým prepravcom FlyDubai. Letenky sú už v predaji.

 

[Emirates budú ponúkať lety do Bostonu]

Od 10. marca 2014 plánuje letecká spoločnosť Emirates spustiť pravidelnú transatlantickú linku do Bostonu.

Národná letecká spoločnosť Spojených arabských emirátov Emirates vznikla v roku 1985 na základe podpory dubajskej kráľovskej rodiny. Prvý let bol 25. októbra 1985 a smeroval z Dubaja do Karáči. Od roku 1987 lietadlá Emirates vídať aj na letisku v Londýne Gatwick a vo Frankfurte. Hlavné sídlo spoločnosti je v Dubaji a svoju hlavnú základňu má na letisko Dubai International Airport.

Emirates lietajú do cca 105 destinácií v rámci Stredného východu, Ďalekého východu, Európy, Ázie a Severnej Ameriky. S Emirates môžete absolvovať aj zopár najdlhších komerčných letov, a to z Dubaja do Los Angeles, San Francisca a do Houstonu.

Flotila leteckej spoločnosti pozostáva z lietadiel so širokým trupom typov Airbus a Boeing.

Služby na palubách lietadiel Emirates patria k nadštandardným a celkový servis je naozaj excelentný. Snaha tejto leteckej spoločnosti sa naozaj cení a prestížna britská letecká agentúra Skytrax ohodnotila túto leteckú spoločnosť ako 8. najlepšiu leteckú spoločnosť sveta. Klienti tejto spoločnosti môžu počas letu aj telefonovať.

 

V súčasnosti emirates ponúka mnoho pravidelných letov z Viedne napríklad do Cape Town, Dubaja, Bangkoku či na Zanzibar. Z Prahy sa môžete do exotiky ako je Etiópia, Keňa, Sudán či Uganda.

 

IATA kód spoločnosti: EK

Webová stránka spoločnosti: www.emirates.com

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent