Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Cestujte do Londýna za super cenu

16.09.2016
« späť
Londyn-letenky.jpg

Plánujete výlet  do Londýna? Do tohto krásneho mesta na Temži sa dostanete jednoducho a za pár eur.

Najlepšie však na linke do Londýna je to, že sa lieta priamo z Bratislavy, za super ceny a dvakrát denne.

Či už sa rozhodnete pre poznávací výlet, alebo chcete v Londýne iba leňošiť pri šálke čaju, určite sa vám tu bude páčiť. Londýn je obrovské rozmanité mesto, ktoré má veľa zaujímavých zákutí. Pripravte si fotoaparát a zvečnite si nádherné chvíle pri Buckinghamskom paláci, veveričky v Hyde parku alebo sýtočervené doubledeckre preháňajúce sa (napr: londýnskymi ulicami) oproti London Eye. (pred London Eye nechodia Doubledeckre nie? To je pešia zóna) Nechajte sa uchvátiť originálnou anglickou módou a možno vám vyskočia kútiky úst pri pohľade na ponožky v žabkách, ktoré niektorí domáci nevedno prečo, ale nosia.

London Eye

Ten pocit, keď vyjdete z metra a prvýkrát uvidíte Big Ben si zapamätáte navždy. Určite nevynechajte slávne námestie Trafalgar square, memento Bitky pri Trafalgare. Na podstavci námestia kraľuje socha admirála Nelsona, ktorý viedol vojská proti Napoleonovi. Toto miesto je jediné v meste, kde si môžete štrngnúť na verejnosti a nikto vám za to neodtrhne hlavu. O kúsok ďalej nájdete kopu skvelých podnikov s výbornými pivami z celého sveta. Stoja síce okolo 8  eur, no väčšina z nich za to určite stojí.

Trafalgar square

Bedekre vás budú posielať k Westminster Abbey a do londýnskeho Toweru – väzenia, kde boli väznení mnohí významní panovníci. Dnes sa stalo miestom, kde sú uložené korunovačné klenoty. My vám poradíme – choďte aj do Camden Town. Mestská časť s netradičným a zvláštnym trhom, kde kúpite azda všetko. Nájdete tu aj malebné obchodíky, reštaurácie a možno sa zastavíte aj na niektorom zo skvelých koncertov, ktoré sa tu denno-denne konajú. Hudobná scéna je silná stránka britského hlavného mesta.

westminster abbey

Ochutnajte výborné cestoviny v talianskej štvrti, dokonalé arabské meze v pakistanskej štvrti iba kúsok od Tower Bridge, a možno sa vám zapáči návšteva Londýnskej ZOO, alebo desiatky skvelých múzeí, ktoré majú ešte aj vstup voľný. Je úplne jedno, kam sa v Londýne vyberiete, kráska na Temži Vás bude zabávať, vzdelávať, a keď vás neočarí britská kuchyňa, v Londýne naozaj môžete ochutnať celý svet.  

Dnes môžete do Londýna letieť priamo z Bratislavy iba od 25 Eur. Letenky nájdete priamo TU© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent