Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Generál LeTenky šantil na bobovej dráhe na Donovaloch

26.08.2014
« späť
DSCF3740.jpg

V nedeľu 17. augusa 2014 sa Donovaly premenili na miesto s najväčšou koncentráciou maskotov na jednom mieste na Slovensku. Uskutočnil sa tu 1. ročník festivalu maskotov na bobovej dráhe, ktorého sa zúčastnil aj tím Letenky.sk na čele s generálom LeTenky.

Na Donovaly zavítalo približne 35 maskotov. Po ich príchode a registrácii sa zvítali s návštevníkmi na Donovaloch, ktorí sa s nimi mohli odfotiť a zašantiť si spoločnena bobovej dráhe.
 
Najmä najmenší návštevníci mohli vidieť maskotov ako Pat a Mat, Hello Kitty, Shrek či generál LeTenky. Na tejto akcii ste okrem samotného generála mohli stretnúť aj dievčatá z tímu Letenky.sk a dostať od nich malú pozornosť.
 
 
Po uvítaní maskotov pri bobovej dráhe sa zvieratká, Mickeymouse-i či iné postavičky vybrali priamo na trať, kde mohli návštevníci sledovať ich jazdu, držať im palce a povzbudzovať svojho favorita.
 
Keďže išlo o  najväčšie množstvo maskotov na bobovej dráhe,  maskoti sa zapísali i do slovenskej knihy rekordov.
 
 
 

Po jazde na bobovej dráhe zapózovali fotografom a mohla sa začať detská diskotéka, kde maskoti spolu s animátormi naučili najmenších návštevníkov tancovať mnohé kreácie na rôzne veselé pesničky.

 
 
Vrcholom celej akcie bol príchod veľkého maskota pandy Vandy, ktorá si takisto zatancovala na detskej diskotéke. 

 

Dôkazom toho, že všetci sa skvele zabávali je aj toto krátke video:

 
Po príjemne strávenej nedeli sa tím Letenky.sk spolu s generálom LeTenky pobral domov a všetci sa už teraz tešíme na ďalší ročník strenutia maskotov yes.
 
 
GENERÁL LETENKY VÁM PRINÁŠA SKVELÉ CENY LETENIEK DO CELÉHO SVETA


Podobné články


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent