Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Lacné letenky do Bologne z Viedne už od parádnych 41€!

24.05.2024
« späť
letenky-bologna.jpg

Spoznajte úchvatnú historickú Bolognu počas letnej sezóny a prineste si z vašej dovolenky domov kopec nezabudnuteľných zážitkov. Jedno z najkrajších talianskych miest, ktoré jednoznačne stojí za návštevu, je aktuálne na dosah z neďalekej Viedne za skvelú cenu už od 41 € spiatočne.

Lacno si teraz môžete do Talianska zaletieť známou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou Ryanair. Termínov je k dispozícii mnoho až do októbra, takže letenky do Bologne zoženiete každý deň, vrátane víkendov. Na jeseň a zimu sa frekvencia letov znižuje na dva razy do týždňa. V cene leteniek do tohto prekrásneho mesta sú všetky poplatky a tiež malá príručná batožina.

Čo vidieť a zažiť v Bologni?

Za návštevu určite stojí Palazzo Casa Fontana poi Gamberini, ktorý pochádza z 15. storočia a je domovom excentrického textára a speváka Luciu Dalla. Otvorený je pre verejnosť iba od roku 2019 a nájdete tu jeho úžasnú zbierku umenia. Od smrti speváka v roku 2012 ostal dom takmer nedotknutý, s množstvom Dallových osobných predmetov. Najznámejšou náboženskou pamiatkou v Bologni je Basilica di Santo Stefano, v ktorej sa snúbi kombinácia viacerých architektonických štýlov. Kedysi pozostávala zo 7 kostolov, aktuálne ju tvoria len 4. Basilica di San Petronio je zase najväčším európskym kostolom. Postavený bol v 14. storočí v gotickom štýle, nikdy však nebol dokončený.

Akciové letenky do Bologne

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent