Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Objavte skryté krásy Talianska bez davov turistov s letenkami už od 23 €

16.08.2022
« späť
taliansko-domy.jpg

Pre obavy z nadmerného turizmu spustilo Taliansko novú kampaň, ktorá nabáda cestovateľov, aby navštívili aj menej známe, avšak rovnako krásne destinácie v rámci krajiny. Súčasťou kampane je aj interaktívny sprievodca s mapou, prostredníctvom ktorého si môžete naplánovať vlastnú trasu. Odkrýva spolu viac ako 1000 malebných dediniek, stovky krajín a turistických trás s cestovateľským potenciálom.

Autentická dovolenka v Taliansku

Taliansko svojimi krásami odjakživa láka množstvo turistov z celého sveta. Súčasný nárast návštevnosti navyše pomáha krajine prekonávať ekonomické následky pandémie a vojny na Ukrajine. Talianska vláda má však obavy z nadmerného turizmu a preto sa rozhodla spustiť kampaň s názvom „Viaggio Italiano“ (Talianska cesta), ktorá ľuďom predstavuje aj menej známe miesta v Taliansku. Tie však oplývajú rovnakou krásou, ako ich slávne náprotivky a rozhodne stoja za návštevu. Šéfka rady pre cestovný ruch, Maria Elena Rossi, sa pre cestovateľský portál Travel off path vyjadrila: „Súčasťou strategického plánu ministerstva kultúry a cestovného ruchu bolo lepšie prepojiť známe oblasti s menej známymi.“

Platforma viaggio.italia.it poskytuje návštevníkom bohaté možnosti na objavovanie nevšedných destinácií - od kúzelných dediniek, cez ikonickú krajinu, turistické chodníčky až po chutnú gastronómiu. Vďaka interaktívnej mape a rôznym filtrom na výber cieľa v rámci konkrétneho regiónu, ktoré vytvorili pre turistov odborníci z oblasti cestovného ruchu, si tak viete naplánovať vlastnú jedinečnú cestu a spoznať skutočné autentické Taliansko bez davov turistov. Akciové letenky do Talianska za super ceny nájdete na konci článku.

Ubytovanie v Taliansku

 

 

Akciové letenky do Talianska

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent