Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Novinka: priame lety z Bratislavy do tureckého Istanbulu s Pegasus Airlines!

27.03.2024
« späť
letenky-do-istanbulu.jpg

Na bratislavskom letisku pribudne od mája 2024 nové atraktívne letecké spojenie s Tureckom, a to priamo do Istanbulu. Linka leteckej spoločnosti Pegasus Airlines bude premávať na medzinárodné letisko Sabiha Gokcen (SAW), ktoré je výbornou prestupnou stanicou do mnohých ďalších destinácií v Afrike či v Ázii.

Spojenie z Bratislavy do známej tureckej metropoly započne svoju prevádzku od polovice mája tohto roka, v pravidelných intervaloch 2-krát do týždňa. Dĺžka letu je luxusných jeden a pol hodiny. Okrem leteniek do Istanbulu si z Bratislavy viete rezervovať aj lety do Dalamanu, ktoré operuje nízkonákladová spoločnosť Ryanair. Takisto je od polovice mája plánované spustenie priamej linky do Antalye, obľúbenej dovolenkovej destinácie v Turecku.

Do Istanbulu priamo z Bratislavy za 1 a pol hodiny

K novej linke do Istanbulu sa vyjadril aj generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika, Ing. Dušan Novota: „Pre bratislavské letisko je to obrovský úspech, za ktorým stojí celý tím ľudí z niekoľkých rezortov. Toto letecké spojenie umožní cestovanie nielen do Istanbulu, ale môže slúžiť aj ako prestupná stanica na ďalšie regionálne alebo diaľkové letecké linky do Ázie či Afriky. Som rád, že tak môžem uvítať na bratislavskom letisku nového leteckého dopravcu, spoločnosť Pegasus Airlines, ktorá bude prevádzkovať lety z Bratislavy vôbec po prvýkrát.“

Zdroj: BTS.AERO

    

Akciové letenky do Turecka

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent