Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Za 70 eur do Istanbulu, Barcelony a ďalších destinácií

25.09.2014
« späť
mailinglist_109.jpg

Cestovanie za nízke ceny? Je to možné. Pozrite sa na skvelú ponuku leteniek do Barcelony, Istanbulu a Bruselu. Okrem toho stále súťažíme o letenky do Paríža, máte poslednú šancu vyhrať!Ahojte priatelia,  cestovatelia a dobrodruhovia,  máme tu pre Vás čerstvú nádielku akciových leteniek. Nezabudnite, že stále súťažíme o dve letenky do Paríža a máte poslednú šancu vyhrať. Ako ste si mnohí všimli, pravidelne každý týždeň pre Vás pripravujeme článok z edície Rady a tipy pri rezervácii. Tento raz máme pre Vás rozhovor o lietaní s Jozefom Farkašom z Cigánskych diablov.
Ahojte priatelia,  cestovatelia a dobrodruhovia,  máme tu pre Vás čerstvú nádielku akciových leteniek. Nezabudnite, že stále súťažíme o dve letenky do Paríža a máte poslednú šancu vyhrať. Ako ste si mnohí všimli, pravidelne každý týždeň pre Vás pripravujeme článok z edície Rady a tipy pri rezervácii. Tento raz máme pre Vás rozhovor o lietaní s Jozefom Farkašom z Cigánskych diablov.Ahojte priatelia,  cestovatelia a dobrodruhovia,  máme tu pre Vás čerstvú nádielku akciových leteniek. Nezabudnite, že stále súťažíme o dve letenky do Paríža a máte poslednú šancu vyhrať. Ako ste si mnohí všimli, pravidelne každý týždeň pre Vás pripravujeme článok z edície Rady a tipy pri rezervácii. Tento raz máme pre Vás rozhovor o lietaní s Jozefom Farkašom z Cigánskych diablov.
Ahojte priatelia,  cestovatelia a dobrodruhovia,  máme tu pre Vás čerstvú nádielku akciových leteniek. Nezabudnite, že stále súťažíme o dve letenky do Paríža a máte poslednú šancu vyhrať. Ako ste si mnohí všimli, pravidelne každý týždeň pre Vás pripravujeme článok z edície Rady a tipy pri rezervácii. Tento raz máme pre Vás rozhovor o lietaní s Jozefom Farkašom z Cigánskych diablov.
SÚŤAŽ! LEŤTE ZADARMO DO PARÍŽA!
parkovanie pri letisku
ubytovanie po celom svete
Čo patrí a čo nepatrí do príručnej batožiny?Lietajte s hudobným nástrojom © 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent