Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Lacné letenky do desiatok destinácií už od skvelých 17 €

21.06.2022
« späť
letenky-zahreb.jpg

Sezóna dovoleniek je už pred nami a spolu s ňou prichádzajú aj letenkové výpredaje. Ak teda ešte nemáte nič naplánované na leto, možno vás zaujmú niektoré z akciových leteniek do obľúbených európskych destinácií. Splňte si sen a vyberte sa na dovolenku k moru, alebo spoznávať vašu vysnívanú metropolu.

 

Kam letieť toto leto?

Košice, Záhreb, Viedeň, Nice, Marseille či Miláno - vybrali sme pre vás desiatky zaujímavých destinácií po celej Európe, ktoré si práve teraz môžete rezervovať za mimoriadne nízke ceny. Nájdete medzi nimi francúzske prímorské mestá, škandinávske metropoly, ale i dovolenkové klasiky, s termínmi aj na hlavnú sezónu a s odletmi z Bratislavy, Košíc alebo Viedne. A náš tip? Zaleťte si do hlavného mesta Chorvátska a objavte čaro tohto skrytého pokladu dovolenkárov. Letenky do Záhrebu zoženiete už od skvelých 26 € a letíte priamo z Bratislavy.

Ubytovanie v Chorvátsku

Ak sa rozhodnete pre spoznávanie Záhrebu, okrem leteniek pre vás máme aj ponuku výhodného ubytovania priamo v meste. Stačí si len vybrať podľa vašich preferencií - či už ceny, vzdialenosti od centra, formy stravovania, počtu hviezdičiek alebo hodnotenia návštevníkov. V prípade, že uprednostňujete kompletné dovolenkové balíčky, ktoré zahŕňajú letenky aj ubytovanie v Chorvátsku, využite aktuálnu ponuku pobytov na Pelikan.sk.

 

    

Akciové letenky do európskych destinácií

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent