Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Preferujete v lete aktívnu dovolenku? Tu je 5 tipov na výlet v Európe

26.06.2019
« späť
bologna-taliansko.jpg

Nie ste typ, ktorý strávi celý deň opaľovaním sa pri mori, ale preferujete aktívnejší štýl dovolenky?

Práve pre vás sú ideálnou destináciou európske mestá, ktoré ponúkajú množstvo kultúry, krásne centrá miest a kombináciu aktívneho spoznávania ale aj možnosti relaxu. Ak zrovna nepreferujete dovolenku na Slovensku, kam sa vybrať lacno ešte toto leto?

Tu je 5 tipov:

Taliansko sa nedá nemilovať! Bologna sa dlhodobo umiestňuje na popredných priečkach v rebríčku talianskych miest s najlepšími podmienkami pre život. Objaviť môžete krásne historické centrum a potom si oddýchnuť pri objavovaní talianskej gastronómie.

Bratislava – Bologna

letenky od

  33 €

Hlavné a najväčšie mesto Bulharska je jednou z najobľúbenejších destinácií Slovákov. Sofia ponúka kombináciu rôznych kultúr a náboženstiev, pri prechádzke mestom narazíte na mešitu, katolícky kostol, či synagógu.

Bratislava – Sofia

letenky od

  39 €

Symbolické pre Kyjev sú zlaté chrámy a kostoly, na ktoré narazíte všade v meste. Hlavné mesto Ukrajiny má veľa miest s autentickou atmosférou, ktorá vás vráti kúsok späť do minulosti.

Bratislava – Kyjev

letenky od

  39 €

Birmingham nie je tak turistické mesto ako Londýn, aj toto anglické mesto však má čo ponúknuť. Do rodiska Williama Shakespeara sa ľudia každý rok vydávajú za umením či kultúrou, a v neposlednom rade aj kvôli jedlu.

Bratislava – Birmingham

letenky od

  43 €

Pohár chladeného guinessu a prechádzka centrom Dublinu vás určite chytí za srdce. Mesto je obľúbené pre svoju uvoľnenú atmosféru, ale aj samotných obyvateľov, večne optimistických Írov.

Bratislava – Dublin

letenky od

  60 €

 © 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent