Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Výpredaj od Ryanairu: Letenky už od 24 €

15.07.2019
« späť
lietadlo-ryanair-vypredaj-leteniek.jpg

Ako Slováci máme veľkú výhodu – poloha Slovenska nám umožňuje lacno cestovať nielen z Bratislavy, ale aj z Brna, Viedne či Budapešti.

Írska nízkonákladovka Ryanair si aj toto leto pripravila parádny výpredaj leteniek, ktoré začínajú už od 24 €.

Tu je 5 tipov na lacné výlety do európskych miest:

Hlavné mesto Nemecka je kombináciou histórie a kultúry. Navštívte zvyšky Berlínskeho múru a pripomeňte si časť dôležitej európskej histórie a večer si odskočte na dobré vychladené pivko a poriadnu párty v centre mesta.

Brno – Berlín

letenky od

  24 €

Linka do Bologne sa stáva veľmi populárnou. Nie je sa čomu čudovať, pizza, gelato a malé charizmatické uličky potešia každého návštevníka. Prejsť sa môžete aj na námestie Piazza Maggiore, kde nájdete Baziliku San Petronio, piaty najväčší kostol na svete.

Bratislava – Bologna

letenky od

  31 €

Štutgart žije a dýcha automobilovou históriou a kultúrou. Navštívte múzeum Mercedes-Benz, kde môžete vidieť históriu automobilového priemyslu od začiatku až do súčasnosti. V okolí mesta sa tiež nachádza jedna z najväčších vinohradníckych oblastí v Nemecku.

Viedeň – Štutgart

letenky od

  33 €

Rím ako mesto snáď ani netreba predstavovať. Jedna z najobľúbenejších európskych destinácií ponúka výlet plný antických pamiatok starovekého Ríma, rušné ulice plné skútrov či skvelú kuchyňu. Navštíviť tiež môžete Vatikán a zažiť tak krásu Vatikánskych múzeí či Námestia sv. Petra.

Viedeň – Rím

letenky od

  33 €

Srbský Niš patrí medzi najstaršie balkánske mestá a je považovaný za bránu medzi východom a západom krajiny. Nájsť tu môžete pamiatky na obdobie Rímskej ríše, Byzantskej ríše, vlády Turkov, ale aj na druhú svetovú vojnu.

Bratislava – Niš

letenky od

  33 €


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent