Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Zažite jesennú Maltu z Bratislavy s lacnými letenkami už od 45 €!

12.09.2023
« späť
malta-marsaxlokk.jpg

Krásne pláže, bohatá história, divoká príroda či priezračná voda. Malta zaručene očarí nejedného návštevníka a to nielen vďaka svojej kráse, ale aj aktuálnym cenám leteniek na Maltu z Bratislavy alebo Viedne už od úžasných 45 €.

Táto jedinečná ostrovná krajina, ktorá je zároveň najmenším štátom Európskej únie, je skvelou dovolenkovou destináciou počas celého roka. Či už sa sem vydáte na predĺžený víkend alebo si rezervujete dovolenkový pobyt na Malte, nudiť sa tu rozhodne nebudete. Čo robí túto krajinu unikátnou, sú nádherné pláže, ktoré nájdete po celom pobreží. Stačí si len vybrať - či už preferujete kľud a prírodu, uprednostňujete ruch mesta, alebo plánujete dovolenku s deťmi a hľadáte pozvoľný vstup do mora.  

Zaletieť na Maltu si aktuálne môžete priamo z Bratislavy alebo z neďalekej Viedne cez nízkonákladovú spoločnosť Ryanair. K dispozícii sú termíny od septembra až do konca marca 2024. V cene sú tiež letiskové poplatky a podpalubná batožina. Trvanie letu je zhruba necelé dve hodinky. Pri cestovaní na Maltu vám postačí aj občiansky preukaz.

    

Akciové letenky na Maltu

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent