Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Z Košíc do Prahy si s Ryanairom zaletíme častejšie, linky do Varšavy a Viedne však neobnoví

25.01.2023
« späť
kosice-airport.jpg

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair nateraz pozastavuje lety z košického letiska do rakúskej Viedne a poľskej Varšavy. V súčasnosti neuvažuje o ich opätovnom obnovení, avšak plánuje navýšenie letov do Prahy.

Varšavu a Viedeň by chcela spoločnosť Ryanair nahradiť inou destináciou. Zároveň sa počet letov do Prahy cez túto aerolinku navýši na štyri až päť týždenne. Letenky do Viedne a Varšavy priamo z Košíc však zoženiete cez konkurenčné aerolinky. Od 27. marca si z metropoly východu budeme môcť do Varšavy zaletieť s poľským prepravcom LOT, lety do Viedne vo frekvencii 13x do týždňa operuje aj Austrian Airlines. Spoločnosť Eurowings zase plánuje pridať nové spojenie z Košíc do nemeckého Düsserdolfu.

Podľa vyjadrenia Letiska Košice: „Ryanair navyšuje frekvencie letov do Prahy na štyri až päť týždenne namiesto dvoch aktuálnych, do Varšavy je v ponuke šesť odletov týždenne, do Viedne s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines 13 letov týždenne. Do nemeckého Düsserdolfu sú to dve frekvencie týždenne, a to v pondelok a piatok." Priamymi linkami z Košíc si momentálne viete zaletieť aj do Londýna, Dublinu či Liverpoolu.

    

Akciové letenky z Košíc

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent