Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Z Viedne na Filipíny so špičkovými aerolíniami Saudia od úžasných 439 €!

04.01.2023
« späť
Filipiny1.jpg

Ak hľadáte destináciu na výnimočnú dovolenku, nájdete ju vo vodách Tichého oceánu. Súostrovie Filipíny je plné nádherných pláží, ale i zaujímavej histórie, či kultúry. Navyše, letenky z Viedne od aerolínií Saudia teraz zoženiete za skvelých 439 € v termínoch aj cez hlavnú sezónu a s podpalubnou batožinou v cene.

Akciové letenky do Manily od saudskoarabského národného dopravcu s prestupom v Džidde sú aktuálne dostupné na obdobie od septembra do novembra 2023. V cene sú zahrnuté všetky poplatky, príručná batožina, podpalubná batožina o hmotnosti 23 kg a prvotriedne služby, keďže Saudia patrí medzi špičkové blízkovýchodné aerolínie. Tešiť sa môžete na nové lietadlá, pestrú ponuku jedál, mimoriadne komfortné sedadlá už v ekonomickej triede, internet na palube či multimediálny zábavný systém.

Lacné ubytovanie na Filipínach

Letenky už kúpené máte, ale chýba vám ubytovanie na Filipínach? Vyberte si hotel podľa vašich predstáv, či už s all-inclusive službami, polpenziou alebo raňajkami, s vysokým hodnotením od návštevníkov, za výhodnú cenu alebo s polohou priamo na pláži. Ak sa chystáte objavovať súostrovie po vlastnej osi, odporúčame vám prenájom auta, vďaka čomu budete mať neobmedzené možnosti. Auto si môžete vyzdvihnúť v požadovanom termíne po prílete do Manily.

 

    

Akciové letenky na Filipíny

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent