Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Na filipínsky ostrov Cebu teraz z Viedne od skvelých 699 € spiatočne

27.10.2023
« späť
Ostrov-Cebu.jpg

Kúpanie v tyrkysovej lagúne s vodopádom, pozorovanie západu slnka z výšin či plávanie s veľrybím žralokom? Áno, aj takto úžasne môže vyzerať dovolenka na ostrove Cebu, ktorý je navyše skvelým východiskovým bodom pre spoznávanie Filipín. Teraz aj s komfortnou leteckou dopravou rovno z našich končín.

Ak sa chystáte na objavnú cestu po Filipínach, môžete začať aj príletom do Manily, odkiaľ je skvelé spojenie na ktorýkoľvek filipínsky ostrov vďaka nízkonákladovke Cebu Pacific Air. Avšak výborným vstupným bodom je práve spomínaný ostrov Cebu, do ktorého aktuálne zoženiete akciové letenky z neďalekej Viedne od 699 € spiatočne. Prevádzkovateľom je jedna z najlepšie hodnotených leteckých spoločností sveta, Turkish Arlines. V cene letenky na Cebu máte okrem palubného servisu aj 30 kg batožinu.

Čo vidieť a zažiť na ostrove Cebu?

Tento zaujímavý ostrov má veru čo ponúknuť. Radosť určite spraví aj turistom, ktorým odporúčame navštíviť najvyšší vrch Cebu s názvom Osmeña Peak. Je dostupný z východu i západu a dostanete sa sem rôznymi spôsobmi, či už peši, ale aj taxíkom. V južnej časti ostrova sa nachádzajú viaceré vodopády ako napríklad Mantayupan, Kawasan či Binalayan, ktoré sa dajú navštíviť aj v priebehu jedného dňa. Čakajú vás tu nádherné vodopády, osviežujúca voda a parádne zážitky. Cebu a tiež okolité ostrovy sú domovom mnohých pláží, na ktorých nájdete tiež nádherné rezorty a samozrejme snehobiely piesok či krištáľovo čistú vodu. Za návštevu určite stoja pláže Malapascua, Camotes, Bantayan alebo Sumilon. Medzi najznámejšie atrakcie na juhovýchode ostrova Cebu patrí jednoznačne plávanie s veľrybími žralokmi. Určite sa ich netreba báť, tieto úžasné tvory sa živia iba planktónom.

    

Akciové letenky na Filipíny

         

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent