Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Bratislavské letisko obnovuje od februára ďalšie spojenia

02.02.2022
« späť
letisko-bratislava.jpg

V niektorých európskych krajinách sa postupne začínajú uvoľňovať pandemické opatrenia a spolu s nimi sa obnovuje aj letecká doprava. Od februára budú nízkonákladové aerolinky Ryanair prevádzkovať z Letiska Bratislava dokopy 14 leteckých spojení a maďarské aerolinky Wizz Air dve priame linky.

Na aké letecké spojenia sa môžete vo februári tešiť?

Každý pondelok a piatok si z Bratislavy zaletíte do Kodane, Eindhovenu, Bruselu či Bologne. Každý deň okrem piatku sa dostanete aj do írskeho Dublinu. Fungovať bude tiež linka do Londýna (Stansted) a to 5-krát do týždňa, linka do Birminghamu 3-krát do týždňa a linky do Leedsu Bradford a Manchesteru 2-krát týždenne. Ak sa chystáte do Talianska, potešia vás lety do Milána (Bergamo) 4-krát do týždňa či lety do Ríma (Ciampino) 2-krát týždenne.

Využiť budete môcť aj linky spoločnosti Ryanair na očarujúcu Maltu 2-krát do týždňa, na španielsky ostrov Lanzarote s letmi každú sobotu či do ukrajinského mesta Kyjev (Borispol) a to 3-krát do týždňa. K dispozícii budú aj štyri linky s prestupom v Miláne (Bergamo) s koncovou destináciou v Catanii, Cagliari, Valencii alebo v Porte. Letecká spoločnosť Wizz Air lieta z nášho hlavného mesta 5-krát týždenne do Kyjeva (Zhuliany) a 3-krát do týždňa do Londýna (Luton).

Generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska Bratislava, Dušan Keketi, povedal: „Pevne verím, že obnova týchto liniek, ktoré letecké spoločnosti vracajú do ponuky, je len prvou v rade dobrých správ pre letisko v tomto roku, a že aj celý rok 2022 bude leteckej doprave priať a ľudia budú môcť opäť jednoduchšie cestovať do rôznych kútov sveta.“
 

Lacné letenky z Bratislavy

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent