Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Rím, Edinburgh, Dubaj či Lanzarote: Kam sa bude lietať z Bratislavy v zime?

03.11.2022
« späť
letisko-bratislava.jpg

S prechodom na zimný čas sa na letiskách zvykne meniť aj letový poriadok. Platí to samozrejme aj pre bratislavské letisko, ktoré si na prichádzajúcu zimnú sezónu pripravilo množstvo zaujímavých spojení. Tešiť sa tak môžete napríklad aj na linku do Ríma, Dubaja, Edinburghu, či na Kanárske ostrovy.

Európa i slnečná exotika

V ponuke letiska Bratislava nájdeme najmä lety do obľúbených európskych destinácií od nízkonákladových spoločností Ryanair a Wizz Air a to za skvelé ceny už od 20 € spiatočne. Aerolínie Smartwings vás zase dopravia do slnečného Dubaja vo frekvencii 2-krát do týždňa. Po novom je do zimného letového poriadku zaradený aj turecký Dalaman (1-krát týždenne), ale nájdeme tu aj obľúbené stálice ako Lanzarote na Kanárskych ostrovoch (2-krát týždenne) a históriou dýchajúcu Maltu (2-krát do týždňa). Medzi exotickými destináciami, do ktorých si zaletíte z Bratislavy, aj naďalej ostáva Hurghada, ktorá je operovaná leteckou spoločnosťou Air Cairo.

Z Bratislavy už aj do Edinburghu

Naspäť v ponuke je aj Rím vo frekvencii 2-krát do týždňa cez nízkonákladovku Ryanair. Z bratislavského letiska už tradične zoženiete cez túto leteckú spoločnosť aj letenky do Milána (Bergamo), Sofie, Skopje a do gréckeho Solúnu (Thessaloniki). Do vyhľadávaných severných destinácií sa z Bratislavy dostanete samozrejme tiež. Do Londýna lietajú až dve linky - jedna cez Ryanair, každý deň v týždni (letisko Luton) a druhá cez maďarského prepravcu Wizz Air, 2-krát do týždňa (letisko Stansted). Cestovať do Dublinu môžete tiež až 5-krát do týždňa. Medzi spojenia do britského Manchesteru a Leedsu pribudla úžasná novinka - linka do Edinburghu. V ponuke bratislavského letiska aj naďalej ostáva Brusel, Kodaň a holandský Eindhoven, všetky prevádzkované dopravcom Ryanair.

    

Akciové letenky z Bratislavy

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent