Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Užite si najkrajšie pláže Chorvátska aj vďaka lacným letenkám

10.05.2022
« späť
Letenky-do-chorvatska.jpg

Chorvátsko patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie destinácie Slovákov. A niet sa čo čudovať. Krásne pláže, čisté azúrové more, sympatické mestečká, priateľskí domáci, ale najmä ľahká dostupnosť a priaznivé ceny. Rezervujte si teraz mimoriadne lacné letenky do Chorvátska a objavte aj vy tie najkrajšie pláže Jadranského mora.

1. Zlatni Rat, ostrov Brač

Patrí jednoznačne medzi najkrajšie a zároveň najnavštevovanejšie pláže Chorvátska. Davom turistov sa tu síce nevyhnete, avšak táto pláž rozhodne stojí za návštevu.

2. Bilin Zal, Lumbarda, ostrov Korčula

Ostrov Korčula, prezývaný aj "Malý Dubrovnik", je považovaný za najkrajší ostrov Chorvátska. Práve tu nájdete nádhernú pláž Bilin Zal, z ktorej je tiež skvelý výhľad na chorvátske pobrežie a polostrov Pelješac.

3. Sveti Ivan, Lubenice, ostrov Cres

Ak sa chystáte absolvovať dovolenku v Chorvátsku plavbou na lodi, je táto pláž ideálnou voľbou. Čaká vás tu krištáľovo čisté more a krásne piesočnaté pláže takmer bez turistov.

4. Stiniva, ostrov Vis

Táto pláž dostala pomenovanie podľa toho, čo sa s ňou deje počas noci. Pri mesačnom svite totiž vyzerá ako pokrytá striebrom. Rovnako je však očarujúca aj cez deň.

5. Punta Rata, Brela

Nádhernú, dva kilometre dlhú pláž plnú okruhliakov, obklopenú borovicami, nájdete na obľúbenej Makarskej riviére.

Ubytovanie v Chorvátsku

Hľadáte lacný hotel v Chorvátsku? Vyberte si ten správny, či už podľa počtu hviezdičiek, hodnotenia návštevníkov, aktuálnych fotografií, ceny, formy stravovania alebo vzdialenosti od pláže. V aktuálnej ponuke nájdete tiež kompletné dovolenkové balíčky zahŕňajúce akciové letenky a ubytovanie v Chorvátsku v jednom.

 

   

Akciové letenky do Chorvátska

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent