Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Z Košíc priamo do Zadaru exkluzívne s AirExplore už od 3. júla!

22.06.2021
« späť
Airexplore1b.jpg

Chorvátsko je aktuálne na slovenskom cestovateľskom semafore zelenou krajinou. Navyše, Slováci môžu po novom na Jadran cestovať bez testu či karantény. Na dopyt po dovolenkách v Chorvátsku zareagovali aj aerolinky AirExplore spoločne s cestovnou kanceláriou Pelikán a od 3. júla spúšťajú priamu linku z Košíc do Zadaru. Premávať bude každú sobotu až do 4. septembra 2021.

Priame lety do Zadaru za skvelé ceny

Ceny leteniek z Košíc do chorvátskeho Zadaru sú skvelé. Jednosmernú letenku si môžete objednať už od 69 eur, obojsmernú od 138 eur, vrátane veľkej batožiny. Namiesto desiatich hodín strávených v aute sa tak na dovolenku v Chorvátsku dostanete len za niečo vyše hodinky.

Nová linka AirExplore Košice – Zadar:

  •     CESTA TAM: odlet z Košíc 10:15 – prílet do Zadaru 11:45
  •     CESTA NASPÄŤ: odlet zo Zadaru 12:45 – prílet do Košíc 14:15

Do Zadaru so slovenskými aerolíniami

Slovenské aerolinky AirExplore sa špecializujú najmä na prenájom lietadiel. Od svojho založenia v roku 2010 stihli prepraviť už viac ako 5 miliónov cestujúcich. Ich služby využívajú mnohé letecké spoločnosti z celého sveta. Minulé leto prevádzkovali aj veľmi obľúbenú priamu linku z Bratislavy do Splitu, v zime spustili tiež spojenie medzi Bratislavou a Štokholmom. AirExplore v súčasnosti operujú so siedmimi modernými lietadlami typu Boeing 737-800. V budúcnosti plánujú spustiť aj ďalšie linky z Bratislavy.

Zdravie a bezpečnosť na prvom mieste

Letecká spoločnosť AirExplore dôkladne dbá na všetky hygienické a bezpečnostné nariadenia. Paluby lietadiel sú pravidelne dezinfikované a predaj občerstvenia, ako aj pohyb po palube, sú obmedzené. Pri nástupe do lietadla a počas celého letu musia mať pasažieri prekryté horné dýchacie cesty. Lietadlá spoločnosti AirExplore sú vybavené špeciálnymi HEPA filtrami. Vzduch v kabíne sa tak obmieňa každé štyri minúty. Riziko nákazy je tak skutočne minimálne.

Pred cestou do Chorvátska nezabudnite vyplniť vstupný online formulár.   

Nová linka z Košíc do Zadaru

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent