Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Na Kanárske ostrovy priamo z Bratislavy za skvelé ceny už od 80 €

15.11.2022
« späť
lanzarote.jpg

Bratislavské letisko ohlásilo priamu linku na Kanársky ostrov Lanzarote už v auguste tohto roka, lietať sa však začína práve od novembra a to vo frekvencii jedenkrát do týždňa. Viete si tak skvele naplánovať jeden- či dvojtýždňovú dovolenku počas zimnej sezóny. Ak snívate o dovolenke pri mori, nemusíte cestovať do vzdialenej exotiky, nádherný španielsky ostrov Lanzarote je na zimnú dovolenku ako stvorený.

Krásne pláže, sopečné útvary, jaskyne, divoká príroda, či romantické mestečká. Lanzarote je obľúbeným miestom pre dovolenkárov s mnohými prímorskými letoviskami, do ktorých sa pohodlne dostanete pravidelnou autobusovou dopravou priamo z letiska. Ďalšou z možností je prenájom auta, ktorý vám umožní objavovať krásy ostrova bez akýchkoľvek obmedzení. Počasie na Lanzarote je po celý rok priaznivé a príjemné teploty si tu užijete aj počas zimy.

Letenky a ubytovanie na Lanzarote

Lacné letenky na Lanzarote zoženiete teraz za skvelé ceny nielen z Viedne, či Budapešti, ale aj priamo z Bratislavy. V ponuke je množstvo termínov od novembra 2022 až do októbra budúceho roka. Lety na Kanárske ostrovy z nášho hlavného mesta operuje každú sobotu nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair, pričom v cene leteniek sú aj všetky poplatky a príručná batožina. Ubytovanie na Lanzarote viete zohnať aj za veľmi výhodné ceny, či už v hoteloch alebo apartmánoch.

 

    

Akciové letenky na Kanárske ostrovy

              

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent