Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Výťažok z firemnej tomboly išiel na projekty Pomáhame

09.12.2014
« späť
DSC0857.jpg

Náš charitatívny projekt Pomáhame dosiahol krásne číslo 9 593,91 € a na našom predvianočnom večierku k tejto sume pribudlo 316,50 €. Prečo je tento projekt mojou srdcovou záležitosťou sa dozviete v nasledujúcom článku.

POMÁHA CELÁ FIRMA

Na tohtoročnom predvianočnom večierku pripravil pre nás šéf jedno veľké prekvapenie – tombolu. Krásne na nej bolo to, že vyzbierané peniaze sme neprepili na bare, ani za ne nenakúpili veci do kancelárií, ale celú vyzbieranú sumu vo výške 316,50 € sme rovnomerne rozdelili medzi naše partnerské občianske združenia z projektu Pomáhame na portáli letenky.sk aj letenky.com. Myslím, že to bol ten najkrajší vianočný darček, ktorý potešil všetky strany.

Touto cestou ďakujeme aj všetkým sponzorom tomboly firme bart.sk, leteckej spoločnosti Austrian Airlines, firme VINO SARDO s. r.o., p. Petrovi Málkovi (majiteľovi CK MALKO POLO - letenky.sk, letenky.com) a finančnému príspevku priamo na projekt Pomáhame od Martina Masára z airberlin.

Mne sa v ten večer pred očami premietol príbeh tohto projektu od samého začiatku až po dnešný deň. Rada sa oň s vami podelím.
 

O PROJEKTE POMÁHAME

Idea projektu sa začala rodiť mojej hlave ešte v roku 2011. Naše portály navštívi ročne niekoľko miliónov unikátnych návštevníkov (konkrétne za rok 2014 to je 3,3 mil.) Je to obrovský potenciál.

Ročne predáme niekoľko desiatok tísic leteniek, a keďže za všetkou touto prácou stoja ľudia, pre ktorých je práca naozaj poslaním, začali sme premýšľať, ako tento potenciál využiť.

Naša firemná filozofia je založená najmä na dobrých vzťahoch – v našom kolektíve, s našimi klientmi a s našimi partnermi. Chceli sme ukázať, že nám nezáleží len na našom zisku a že si príliš dobre uvedomujeme, že máme možnosť osloviť obrovské množstvo ľudí, a tak sme sa rozhodli, že budeme pomáhať.

 

PREČO PODPORUJEME OBČIANSKE ZDRUŽENIA

Darcovstvo a sprostredkovanie darcovstva vnímame ako možnosť zlepšiť povedomie o nás, o našej činnosti, chceme ním vyjadriť náš záujem o prostredie, v ktorom žije, o témy, o ktorých sa možno až tak verejne nehovorí, ale malo by sa.

Na Slovensku, ale aj v Čechách existuje množstvo neziskových organizácií, ktoré si zaslúžia podporu. Vedeli sme, že nechceme pomáhať len jednému združeniu a že nechceme, aby šlo o jednorazovú „finančnú injekciu“, a tak sa položili piliere projektu Pomáhame.

Určite ste už neraz v živote počuli známe „Aj malá kvapka vody tvorí oceán“

A práve o tom náš projekt je. Naši klienti v 99 % prispievajú min. sumou, ktorá predstavuje 0,99 € a napriek tomu sa suma za posledné dva roky vyšplhala už na 9 593,91 €. Čo je úžasné a našim klientom zo srdca ďakujeme.
 


 

KOHO PODPORUJEME


 

AKO PODPORUJEME

 • Pri kúpe letenky – počas realizácie platby môže každý náš klient prispieť min. sumou 0,99 € (0,33 €/OZ).
 • Bez kúpy letenky – prostredníctvom formulára na stránke projektu.
 • Platiť možno i-bankingom VUB, SLSP, TB, ČSOB, embosovanou platobnou kartou, vkladom či prevodom na naše účty.
 • Vyzbierané peniaze raz mesačne  posielame na účty jednotlivých OZ.
 • Na našich stránkach pravidelné info o vyzbieraných sumách a novinkách organizácií.
 • Vyzbierané peniaze posielame organizáciám do posledného centa!
 • Naša firma prispela na začiatku spolupráce každej organizácii jednorazovou sumou 150 €.

   


 

ČO SA PODARILO ZA VYZBIERANÉ PENIAZE ZABEZPEČIŤ

Nami podporované združenia využívajú finančné prostriedky najmä na celkovú podporu ich činnosti, okrem toho sa však podarilo zabezpečiť nasledovné.

KLUB KĹBIK - LPRe

CEEV ŽIVICA

 • Nákup elektrobicykla
 • Ostatné budú použité na podporu projektu Živice – ZÁHRADA, KTORÁ UČÍ
 • 1/3 vyzbieraných peňazí smeruje do MŠ v Rudníku – tá nakupuje cez ekoobchod Živica tieto veci: ekologické zubné pasty pre deti, ekologické tekuté mydlá, knihy venujúce sa najnovším trendom vo výchove a vzdelávaní detí v predškolskom veku
   

VÝCVIKOVÁ ŠKOLA PRE VODIACE A ASISTENČNÉ PSY

Ak ste majiteľ či zamestnanec firmy, ktorej sa darí a váhate nad tým, či sa dať na firemnú filantropiu, hovoríme jednoznačne ÁNO.

Ten pocit, kedy vaše podnikanie a práca nadobudne ďalší rozmer, ktorý bude založený na snahe pomôcť, úžasných stretnutiach, inšpiráciách a pri srdci hrejúcom zmysle, ten je na nezaplatenie. Aspoň my to takto v letenky.sk máme.

 

CHCEM PODPORIŤ PROJEKT POMÁHAME

Autorka článku: Gabriela Kadlečíková, PR manažér portálov letenky.sk a letenky.com© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent